Tema Camoka

Trissandom

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Emui temalarının geneli hoş oluyor convert için teşekkürler, devamını dilerim :)

bcansu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
bcan
Cihazım
note 3
Emui temalarının geneli hoş oluyor convert için teşekkürler, devamını dilerim :)
Tesekkur ederim hem size hemde gercek yapımcılarına gule gule kullanın.Yanlız tema bırebır Emıu cevırısı degıl convert demek uygun degıl.Sadece emıu nın ıkonları kullanıldı.Geri kalan hersey 3 adet miui temasından derlendi.

Son düzenleme:

ua_mustafa_20

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
mustafa
Cihazım
Mi max 2
Meslek
Öğrenci (hemşire)
Arkadaslar bu tema Emiu ve Miui temalarından istıfade edılerek derlendi.Pek tercıh etmesemde dinamık ıconlar ihtiva etmektedir.Gercek yapımcılarına tesekkur ederken ıyı gunlerde kullanmanızı dılerım.Umarım beyenırsınız.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
hocam alıntıladığınız temaların geliştiricilerinin haberi var mı?
bu siteden tema aldıysanız geliştiricisi ile iletişime geçin çünkü ortada bir emek var
başka yerden aldıysanız tema isimlerini yazabilirsiniz
en azından emeğe saygı olur
bu haliyle intihal olur

bcansu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
bcan
Cihazım
note 3
hocam alıntıladığınız temaların geliştiricilerinin haberi var mı?
bu siteden tema aldıysanız geliştiricisi ile iletişime geçin çünkü ortada bir emek var
başka yerden aldıysanız tema isimlerini yazabilirsiniz
en azından emeğe saygı olur
bu haliyle intihal olur
Haklısın hocam buradan herhangı birsey almadım almak istersem zaten izin alırım.Çince ve Rusca okur ve yazar olmadıgım icin aldıgım temaların ve yayıncıların ismini bilmiyorum.Aldıgım siteler umuma acık kısıtlama yapmayan yerler.İzinsiz yayınlanamaz ibaresi olup olmadıgına hep dikkat ederim.Kaldıkı kullandıgım metaryaller bu sitelerde sayısızca temalarda kullanılan materyallerdir.İntihal kelimesi hic hos olmadı uzuldum.

Son düzenleme:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bilgehan
Cihazım
Mi 6
Arkadaslar bu tema Emiu ve Miui temalarından istıfade edılerek derlendi.Pek tercıh etmesemde dinamık ıconlar ihtiva etmektedir.Gercek yapımcılarına tesekkur ederken ıyı gunlerde kullanmanızı dılerım.Umarım beyenırsınız.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Tabtrader kullanıyor musunuz hocam? :)

Üst Alt