Soru Cam kırıldı

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Korktuğum başıma geldi. Arkadaşlar en uygun fiyata nereye yaptırabilirim yardımınız çok makbule geçer. Dokunmatik çalışıyor yalniz ekranda hafif bir sarilik olustu, umarım camdir..

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Korktuğum başıma geldi. Arkadaşlar en uygun fiyata nereye yaptırabilirim yardımınız çok makbule geçer. Dokunmatik çalışıyor yalniz ekranda hafif bir sarilik olustu, umarım camdir..
Ankara'da olsan ben hallederdim kardeşim

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Hocam, sizce bu cam mı ekran mı değişmeli, dokunmatik sağlam
Tırnak ile ekrana sürttüğünüzde kırığı hissediyor musunuz. Sadece dokunmatik kırıksa eğer sakın komple değiştirtmeyin ekran kalsın sadece dokunmatiği değiştirtin. Piyasadaki ekranlar orijinal ekranın çözünürlüğünü tutmuyor. İstanbul'da bu işi profesyonel yapan kişiler var. Benden sana tavsiye.

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tırnak ile ekrana sürttüğünüzde kırığı hissediyor musunuz. Sadece dokunmatik kırıksa eğer sakın komple değiştirtmeyin ekran kalsın sadece dokunmatiği değiştirtin. Piyasadaki ekranlar orijinal ekranın çözünürlüğünü tutmuyor. İstanbul'da bu işi profesyonel yapan kişiler var. Benden sana tavsiye.
Evet hissediyorum yalnız dokunmatik testi yaptım geçti. sadece ekranda sarılık var cam değişince o da gider mi bilemiyorum işte

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Evet hissediyorum yalnız dokunmatik testi yaptım geçti. sadece ekranda sarılık var cam değişince o da gider mi bilemiyorum işte
Gitmez hocam hasar vermiş orayada geçmiş olsun GSM iletişime baktırabilirsiniz. Güvenilir.

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Gitmez hocam hasar vermiş orayada geçmiş olsun GSM iletişime baktırabilirsiniz. Güvenilir.
Teşekkürler hocam. Yani ekran değişmesi mi lazım? peki bunda şuan ghost screen sorunu vardı o da düzelir mi?

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
gsm iletişime güvenemedim, sitelerinde orjinal ekran yazıyor, whatsappta biraz kurcaladığımda orjinale en yakını takıyoruz dediler, youtube videolarını izledim pek özen göstermiyorlar gibi geldi. Zenex hocama yazdım bakalım güzel fiyat verir inşallah

Oyla:

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
gsm iletişime güvenemedim, sitelerinde orjinal ekran yazıyor, whatsappta biraz kurcaladığımda orjinale en yakını takıyoruz dediler, youtube videolarını izledim pek özen göstermiyorlar gibi geldi. Zenex hocama yazdım bakalım güzel fiyat verir inşallah
gsm iletişimde orjinal parça yok A kalite diye taktıkları parçalarda A kalite değil özellikle belirtip yerinde orjinal parça talebinde bulup ona göre ücretini öderseniz orjinal parça kullanıyorlar.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt