Yardım Call of duty oyununda özellikle battle Royal de sürekli siyah ekrana düşüyorum

Exessforever

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haldun
Cihazım
Note 9 pro
Konular
1
Call of duty oyununda özellikle battle Royal de sürekli siyah ekrana düşüyorum. Oyunu tamamen kapatıp tekrar giriyorum. Oyunu silip yeni yükleme yaptım, ayarları normal grafiğe çevirdim ama düzelmiyor

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
Telefon modeli ve kullandığın rom nedir telefon tamirata girdimi veya kendi kendinemi oldu

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Magisk telefonda yüklü ise ondan kaynaklanıyordur. Bende de oyundan atıyordu sürekli. Araştırdığımda magiskten kaynaklı olduğunu gördüm. Çözüm olarak magisk uygulamasından cod mobile'ı gizledim ve magiskin adını değiştirdim sorun kalmadı.

Exessforever

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haldun
Cihazım
Note 9 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Magisk telefonda yüklü ise ondan kaynaklanıyordur. Bende de oyundan atıyordu sürekli. Araştırdığımda magiskten kaynaklı olduğunu gördüm. Çözüm olarak magisk uygulamasından cod mobile'ı gizledim ve magiskin adını değiştirdim sorun kalmadı.
Maalesef bende yüklü değil, telefonu tablet yerine oyun için aldım başka bir şey içinde kullanmıyorum ama bin pişman oldum. Bu durumu duzeltemezsem mecburen satacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon modeli ve kullandığın rom nedir telefon tamirata girdimi veya kendi kendinemi oldu
Note 9 pro, 1.2.3.0 global rom yüklü, yurtiçi telefon. Daha 1 aylık, ama arkadaşımda yurtdışı var ve aynı sorun onda da oluyor

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Aynı sorun bendede mevcut maalesef herhangi bir çözüm bulamadım

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Maalesef bende yüklü değil, telefonu tablet yerine oyun için aldım başka bir şey içinde kullanmıyorum ama bin pişman oldum. Bu durumu duzeltemezsem mecburen satacağım

Note 9 pro, 1.2.3.0 global rom yüklü, yurtiçi telefon. Daha 1 aylık, ama arkadaşımda yurtdışı var ve aynı sorun onda da oluyor

Sıkıntı oyunda araştırma yaparsanız görebilirsiniz. Daha önce güncelleme ile düzeltilmiş. Bl kilidi açık custom rom yükleyin yüksek ihtimalle sorunu çözecektir. Sorunun yazılımdan kaynaklandığını düşünüyorum. Donanım olarak sorun çıkaracak bir telefon değil.

singermannn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Not9 pro
Konular
0
Call of duty oyununda özellikle battle Royal de sürekli siyah ekrana düşüyorum. Oyunu tamamen kapatıp tekrar giriyorum. Oyunu silip yeni yükleme yaptım, ayarları normal grafiğe çevirdim ama düzelmiyor
Aynı sorunu son güncelleme den sonra yani iki gündür yaşıyorum dostum ekran kararıyor sesler var. Defalarca oyunu kaldırıp yükledim fayda etmedi sen çözüm bulabildin mi ?

Sıkıntı oyunda araştırma yaparsanız görebilirsiniz. Daha önce güncelleme ile düzeltilmiş. Bl kilidi açık custom rom yükleyin yüksek ihtimalle sorunu çözecektir. Sorunun yazılımdan kaynaklandığını düşünüyorum. Donanım olarak sorun çıkaracak bir telefon değil.
Selam dostum söylediğini tam olarak nasıl yapabilirim aynı sorun bendede var ekran kararıyor sesler var

Son düzenleme:

Ahmet Denizz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Knk bende magisk yok başka bu önerin varmi

Üst Alt