İnceleme Call Of Duty Modern Warfare 2 Campaing moddan yeni görüntüler yayınlandı

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yaklaşık 1 saat önce YouTube kanalından campaing mod ile ilgili bu görüntüler yayınlandı. Grafiklere ve ortama bakılırsa güzel bir oyun bizleri bekliyor.​

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Modern Warfare Serisi COD un en sevdigim serisidir.Ben single (hikaye) modu seviyorum online beceremiyorum zaten.Modern Warfare 2019 da severek bitirmisdim.Buda harika duruyor.Black Ops serisi mesela hic sevmem keza Ghostta basli basina sacmalik bi hikaye idi.O kadar cod oyunu ckti Favorim

Cod 1-2
Moder Warfare serisi.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Modern Warfare Serisi COD un en sevdigim serisidir.Ben single (hikaye) modu seviyorum online beceremiyorum zaten.Modern Warfare 2019 da severek bitirmisdim.Buda harika duruyor.Black Ops serisi mesela hic sevmem keza Ghostta basli basina sacmalik bi hikaye idi.O kadar cod oyunu ckti Favorim

Cod 1-2
Moder Warfare serisi.
eski oyunlarıni 5,6 kez bitirdim efsane bisey bunlar

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Modern Warfare en sevdiğim serilerinden biriydi bu oyunun. Cod 1-2'yi de eski crt monitörlü bilgisayarımda tahminen 6-7 yaşlarında iken babamla birlikte oynardık o zamandan bu zamana aşırı geliştirdi firma kendini üstüne kattıkça kattı her anlamda. Söz konusu modern warfare oldumu kötü bir içerik çıkartacaklarını sanmıyorum. Modern warfare serinin kilit oyunlarından.

Ints1975

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gerald J. Po
Cihazım
OnePlus
Konular
0
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yaklaşık 1 saat önce YouTube kanalından campaing mod ile ilgili bu görüntüler yayınlandı. Grafiklere ve ortama bakılırsa güzel bir oyun bizleri bekliyor. Ayrıca zaman zaman CS 2 oynamayı ve platformda kasa açmayı seviyorum e böylece koleksiyonumdaki silahlar için en iyi kaplamaları elde ediyorum.​

İyi günler. Geçen sene çıktıktan hemen sonra bu oyunun hikayesini inceledim, çok etkilendim, oyun çok güzel. Bu yıl mv3'ün tekrar piyasaya sürülmesi sürpriz oldu. Daha da iyi olmasını bekliyorum.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
İyi günler. Geçen sene çıktıktan hemen sonra bu oyunun hikayesini inceledim, çok etkilendim, oyun çok güzel. Bu yıl mv3'ün tekrar piyasaya sürülmesi sürpriz oldu. Daha da iyi olmasını bekliyorum.

MW3 daha gelişmiş bir grafik motoru ile geleceği söyleniliyordu ama bilemiyorum bekliyoruz.

Üst Alt