Oyun Call of duty mobile oyundan sürekli atıyor?

ozcancil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Samsung a9 2018
Konular
2
Telefonun call of duty mobile den sürekli oynarken atıyor tekrar giriyorum bazen 2 dakika sonra bazen 5 dakika sonra oyundan atıyor global yazılım kullanıyorum telefonda rootluda olsa atıyor oyundan rootu kaldırıyorum ne yaparsam yapıyım atıyor oyundan defalarca sildim oyunu tekrar yükledim olmuyor. Acaba oyundamı var sorun diyorum 2 3 Tane samsung telefonlarda denedim oyunu sorun yok ama bu telefonda sorun. Ne yapmamız lazım bu sorunu gidermek için

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Telefonda Magisk varsa, Magisk'in ayarlarından Hide özelliğini aç. Ana ekranda aşağısında bulunan 4 seçenekten ikincisine tıkla. Orada yukarıda çıkacak Hide. Oradan Cod'u gizle. Bir de sonra Cod'un verilerini temizle, öyle tekrar oyuna gir.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Geliştirici ayarlarindan oyun sürücüsünü kullan cod için. Android system webwiew uygulamasını play Store'dan güncelle. Guncelleyemezsen YouTube tan uygulamayı nasıl güncelleştirecegini bulursun. Cihazın rootluysa magisk uygulamasını sakla. Kesin olan 3 yöntem.

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Aynı sorunu yaşadım ve sırf bu sorun yüzünden iki rom değiştirdim ama çözümü de yine bu forumda buldum. Yapman gereken magisk hide kısmından cod mobile seçmen sonrasında da ayarlardan magiski gizlemen. Bu şekilde Yeni bir isim verip telefona magisk değil de farklı bir uygulama kurmuşsun gibi oluyor. Oyun magiski algılamadığı için oyundan atmıyor.

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
Telefonun call of duty mobile den sürekli oynarken atıyor tekrar giriyorum bazen 2 dakika sonra bazen 5 dakika sonra oyundan atıyor global yazılım kullanıyorum telefonda rootluda olsa atıyor oyundan rootu kaldırıyorum ne yaparsam yapıyım atıyor oyundan defalarca sildim oyunu tekrar yükledim olmuyor. Acaba oyundamı var sorun diyorum 2 3 Tane samsung telefonlarda denedim oyunu sorun yok ama bu telefonda sorun. Ne yapmamız lazım bu sorunu gidermek için
magisk varsa telefonunda magisk ayarlardan ismi degis magisk olmasın bska bir sey yaz mesala mega disk vb. magiskden oluyor

Yusuf Acar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
5
magisk varsa telefonunda magisk ayarlardan ismi degis magisk olmasın bska bir sey yaz mesala mega disk vb. magiskden oluyor
Hadi ya bende modullerden oluyo diye onları kaldırdım yine olmadı

Üst Alt