Oyun Call of duty mobile Kasma sorunu çözümü, Game booster ve yeni sezon CPU& GPU config !

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
ben de bir ay öncesine kadar bu sorunu yaşıyordum, Sorunu zar zor da olsa hallettik. Lakin 1 hafta önce aynı sorunları gene yaşamaya başladım fakat sorunu tek yaşayan ben değilim, ☺️

NovtyX8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Game booster programıydı dostum kusura bakma belirtmemişim.

HAYRANIYIM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayran
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
0
Dostum suan güncel config var mı

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Dostum suan güncel config var mı
Configler hiçbir işe yaramıyor hepsini test etmiş biri olarak söylüyorum. Poco X3 Nfc cihazımda Codm sorunlarını kernel ile çözdüm ben. Cihazınıza uygun bir performans kerneli varsa ona yönelin.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Configler hiçbir işe yaramıyor hepsini test etmiş biri olarak söylüyorum. Poco X3 Nfc cihazımda Codm sorunlarını kernel ile çözdüm ben. Cihazınıza uygun bir performans kerneli varsa ona yönelin.
Şuan cihazın garantisi devam ettiği için her hangi bir şey yapamıyorum, da zaten rom filan olaylarından anlamıyorum. Cihazı fabrika çıkışlı kullanıyorum  Ya satıp üst model tarzı bakacağım ya da garanti bittiği an Rom olaylarına balıklama dalacagim

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Şuan cihazın garantisi devam ettiği için her hangi bir şey yapamıyorum, da zaten rom filan olaylarından anlamıyorum. Cihazı fabrika çıkışlı kullanıyorum  Ya satıp üst model tarzı bakacağım ya da garanti bittiği an Rom olaylarına balıklama dalacagim
Aslında cihazın ilk 3 ayı dolduktan sonra garanti bence pek önemli değil. Cod mobile artık amiral gemisi telefon istiyor. Hiç müdahale etmeden rahatça oynamak için mi serisi cihazlar lazım en ölüsü bir Mi 10T şart. Ben poco X3 Nfc cihazımda root, rom, kernel vs ile Mi 10T cihazın performansına ancak yetişmeye yaklaşıyorum. Eski cihazım Mi 10T ydi bir anlık akılsızlıkla elden çıkardım.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Aslında cihazın ilk 3 ayı dolduktan sonra garanti bence pek önemli değil. Cod mobile artık amiral gemisi telefon istiyor. Hiç müdahale etmeden rahatça oynamak için mi serisi cihazlar lazım en ölüsü bir Mi 10T şart. Ben poco X3 Nfc cihazımda root, rom, kernel vs ile Mi 10T cihazın performansına ancak yetişmeye yaklaşıyorum. Eski cihazım Mi 10T ydi bir anlık akılsızlıkla elden çıkardım.
Peki buradan bir tavsiye

Üst Alt