Yardım Çağrıları otomatik kaydeden telefon önerisi

kaanimpar1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya rom
Telefon Modeli
Mi 10t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar. Şu an mi 10t pro Endonezya rom kullanıyorum. Fakat model yükseltmek istiyorum. Benim için olmazsa olmaz çağrı kaydedici. Mi 10t pro da çağrılar otomatik kaydediyor. Mi 11 ultra ve daha üstü bir cihaz almak istiyorum ama çağrı kaydedici olamasi gerekiyor. Bana cihaz tavsiye edermisiniz. Xiaomi veya diğer cihazlarda olabilir ama üst model olsun.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Çağrıları otomatik kaydeden telefonun özelliği değil o telefonda yüklü olan roma entegre edilmiş bir uygulamadır. Bunun için de yapmanız gereken alacağınız üst model cihaz ne olursa olsun ona uygun Miui bazlı Custom yüklemek yada şu an sahip olduğunuz telefondaki gibi Endonezya rom kullanmaktır.
Her cihaz için var mı bilmiyorum ama Tayvan romda da arama kaydetme olduğu söyleniyor. Ben söyleyenlerin yalancısıyım.

Oyla:

kaanimpar1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çağrıları otomatik kaydeden telefonun özelliği değil o telefonda yüklü olan roma entegre edilmiş bir uygulamadır. Bunun için de yapmanız gereken alacağınız üst model cihaz ne olursa olsun ona uygun Miui bazlı Custom yüklemek yada şu an sahip olduğunuz telefondaki gibi Endonezya rom kullanmaktır.
Her cihaz için var mı bilmiyorum ama Tayvan romda da arama kaydetme olduğu söyleniyor. Ben söyleyenlerin yalancısıyım.
Peki Xiaomi mi 11 ultra da Endonezya rom yüklenir mi

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Yüklenir. Alternatif olarak eu rom da kurabilirsiniz.
Telefon kayıt uygulaması olmayan her Rom' a istisnai durumlar hariç telefon kaydı yapan bir uygulama yüklenebilir. Denildiği gibi telefon kayıt uygulaması bir çok Rom' da hazır kurulmuş olarak bulunabiliyor. Bulunmuyorsa '' Sklavex callrecorder '' , '' otomatik callrecorder'' gibi bir çok telefon kayıt uygulamaları sisteme kurulabilir.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Telefon kayıt uygulaması olmayan her Rom' a istisnai durumlar hariç telefon kaydı yapan bir uygulama yüklenebilir. Denildiği gibi telefon kayıt uygulaması bir çok Rom' da hazır kurulmuş olarak bulunabiliyor. Bulunmuyorsa '' Sklavex callrecorder '' , '' otomatik callrecorder'' gibi bir çok telefon kayıt uygulamaları sisteme kurulabilir.
Kurulabiliyor ama gelen sesi almıyor o tür programlar. Sadece giden sesi alıyorlar

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular