Soru Çağrı sonlandirildi hatası müziği kesik kesik çalma

kadirpp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kairirii
Cihazım
Xiomi
Konular
2
Merhabalar çağrı sonlandirildi hatası alıyorum sürekli karşı taraf beni aradığında çalıp kapanıyor bende karşı tarafı aradığımda çağri sonlandirildi hatası alıyorum sorunun ne olduğunu bilen varmı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
cihaz mi 10 pro cmi ise muhtemelen eu rom yüklüdür diye tahmin ediyorum. cihazı sıfırlayın ya da yeniden fastboot rom yükleyin düzelmez ise bu sorun donanımsal arızadır. Cihaza göre anten vs. her şey den kaynaklanabilir..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hybrid eu rom linki.

kadirpp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kairirii
Cihazım
Xiomi
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben okadar çok anlamam eğer uzaktan bağlantı yapma şansınız olursa beraber yapma şansımiz olur mu gerçekten çok mağdur kaldım internte girebiliyorum herşey normal sadece ses kesik kesik çalıyor ve çağrı sonlandirildi alıyorum kimseyle konusamiyorum

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam ben okadar çok anlamam eğer uzaktan bağlantı yapma şansınız olursa beraber yapma şansımiz olur mu gerçekten çok mağdur kaldım internte girebiliyorum herşey normal sadece ses kesik kesik çalıyor ve çağrı sonlandirildi alıyorum kimseyle konusamiyorum
şimdi bakın ben destek veririm ama bu sorunun yazılımsal olmama ihtimali çok çok yüksek.. Böyle bir durumda ücret iade etsen emeğe yazık, iade etmesen o para beni rahatsız eder. Böyle durumlarda kendiniz halletmeniz daha uygun olacaktır. Bu cihazda formatta imei gitmiyor ilk önce bir sıfırlamayı deneyin.

kadirpp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kairirii
Cihazım
Xiomi
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam hocam ben bu sifirliyayim duruma göre yine haberleselim hocam