Soru Çağrı Ses Kayıt

eagleq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Merhaba,
İşim gereği ses kayıt özelliği benim için çok önemli ve Mi Note 10 Lite 'da da bu özellik kurulabilir ise kullanmak istiyorum.
Yardımınızı beklemekteyim.
Saygılarımla

erengelener

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi Note 2
Konular
1
Benimde en çok beklediğim bu. 3 senedir Xiaomi kullanıcısıyım. Çok memnunum ama şu rehberle mesajları google uygulamasına bağlamışlar çok moralim bozuldu. Rom vs. yükleyip de halledemiyor muyuz bu sorunu

Oyla:

erengelener

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi Note 2
Konular
1
Çözüm custom rom eu,miroom,masik vb.
Bu romlara güvenebilir miyiz peki ? Yani sonuç itibariyle üretici firmanın romu değil. Birileri tarafından custom yapılıyor. Ne düşünüyorsunuz? Bilgilendirme için teşekkür ederim ayrıca

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Bu romlara güvenebilir miyiz peki ? Yani sonuç itibariyle üretici firmanın romu değil. Birileri tarafından custom yapılıyor. Ne düşünüyorsunuz? Bilgilendirme için teşekkür ederim ayrıca
Hocam güvenlik konusunda bir bilgim olmadığı için yorum yapamayacam lakin bu rom'lar senelerdir var çoğu kişi kullandı hala kullanmakta aynı şekil bende kullanıyorum.Bir sorunla karşılaşmadım , karşılaşana da rastlamadım. Güvenlik açısından bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlar.

Oyla:

erengelener

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi Note 2
Konular
1
Hocam güvenlik konusunda bir bilgim olmadığı için yorum yapamayacam lakin bu rom'lar senelerdir var çoğu kişi kullandı hala kullanmakta aynı şekil bende kullanıyorum.Bir sorunla karşılaşmadım , karşılaşana da rastlamadım. Güvenlik açısından bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlar.
Tabi ki sorun yaşanılmıyordur hocam. Ancak Androidde öyle uygulamalar var ki, adam romun arkasına bir yazılım koya kamera görüntünü alır, mesajlarının görüntüsünü alır, internet bankacılığına girdiğin zaman şifreni alır. Apple da bile güvenlik açığı varken, rehber ve mesajlar için böyle bir topa girmek ne kadar doğru olur orayı kestiremiyorum

Oyla:

erengelener

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi Note 2
Konular
1
Paranoyaya bağlamanın ne alemi var. Banka şifreniz alınsa ne olur. Bir hat geçişinde bile bankalar kartınızı bloke ediyor. Sizin bilginiz olmadan kimse bankada kayıtlı numaranızı değiştiremez. Numaranızı kullanmadanda hesaba giremezler.
Ne kadar önemli bir iş yaptığınızı, ne derece gizlilik içeren görüşmeler yaptığınızı bilmem. Ama güvenlik önemli ise ne android ne ios kesmez sizi. Imarsat telefonlar var. Onlardan kullanın.
CIA bile sızamaz emin olun.

Android açık kaynak kodludur. Bu herşeyin tersine mühendislik ile görülebileceği anlaşılabileceği anlamına gelir. Eu gibi masik gibi rom grupları kötü amaçlı tek satırlık kod bile ekleyemezler. Anında fark edilir.
Android'de başınıza gelebilecek en tehlikeli durum reklam yazılımlarının sizi takip etmesidir. Google bunu resmen ve alanen yapıyor zaten.
Ne güzel geliriniz var almışsınız Xiaomi telefon. Kullanın gitsin. Rom yükleyin program yükleyin oyun yükleyin. Kasmayın öyle FBI - MI6 filan çok işleri var size sıra gelmez.
Kardeşim bu kadar uzun soluklu anlatımına karşılık olarak aslında senden ricam lütfen bu attığım videoyu izle. Aslında artık güvenlik açığınının ne kadar basit olacağını göreceksin.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt