Mod Çağrı günlüğü Değiştirme

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Merhaba

Çağrıların gözüktüğü bölüm hiç göze hitap etmiyor. Gelen aramaların giden aramaların daha güzel gözükmesini sağlamak için bir mod var mıdır?
Yada arama ekranını ve çağrı günlüğünü değiştirebilceğim bir tema ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba

Çağrıların gözüktüğü bölüm hiç göze hitap etmiyor. Gelen aramaların giden aramaların daha güzel gözükmesini sağlamak için bir mod var mıdır?
Yada arama ekranını ve çağrı günlüğünü değiştirebilceğim bir tema ?

Hocam yeni konu açmadan önce forumun sağ üst köşesinde olan "ARA" kısmına " Çağrı Günlüğü" yazıyoruz ve çıkan sonuçlardan altta ki linki bulduktan sonra konunun SON sayfasına "Telefonum Redmi Note 7" bu modele uyar mı diye sorabilirsiniz konu sahibine....

https://forum.miuiturkiye.net/konu/cagri-gunlugu-renklendirme.39605/

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Hocam yeni konu açmadan önce forumun sağ üst köşesinde olan "ARA" kısmına " Çağrı Günlüğü" yazıyoruz ve çıkan sonuçlardan altta ki linki bulduktan sonra konunun SON sayfasına "Telefonum Redmi Note 7" bu modele uyar mı diye sorabilirsiniz konu sahibine....

https://forum.miuiturkiye.net/konu/cagri-gunlugu-renklendirme.39605/
Göndermiş olduğun Konunun en sonunda zaten benim telefonuma uyumlu olmadığını bende işe yaramadığını yazdım.
O yüzden bu konuyla alakalı yeni bir şey deneyen bulan birileri var mı diye yardım istedim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Göndermiş olduğun Konunun en sonunda zaten benim telefonuma uyumlu olmadığını bende işe yaramadığını yazdım.
O yüzden bu konuyla alakalı yeni bir şey deneyen bulan birileri var mı diye yardım istedim

Tamam ama cevap alana kadar konu açmamız gerekmiyor ama ?Her üye sorusuna cevap alamayıp konu açar ise ne olur forumun hali ?

Lütfen çok çok acil bir durum olmadığı için beklemek en güzeli ,bu şekilde telefon kullanılamıyor vaziyette değil dimi?

Üst Alt