Yardım Çağrı düşmesi

Beytullah 03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Beytullah
Cihazım
Mi A2 Lidde
Konular
1
Telefonumla görüşme yaparken başka birisi tarafından arandığımda operatör kişiye meşgul veya bir başkası ile görüşme yaptığımı iletmesine rağmen kat kesiliyor. Görüşme sonlanıyor.

aliosmansen34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliOsmanŞen
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Web Developer
Konular
1
Buna benzer bir konuda bir arkadaş bir kod paylaştı, çağrı bekletmeyi iptal ediyor. Bu aslında beni idare edebilecek bir çözüm ama alrernatif çözümler de gelecektir

Oyla:

cx571

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
xioami a2 lite
Konular
1
Aynı dert bendede var. Birisi ile görüşürken arkadan biri aradığında direk hat kesiliyor.

Oyla:

Enes Şura

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ENes Şura
Cihazım
A2 lite
Konular
6
Telefonumla görüşme yaparken başka birisi tarafından arandığımda operatör kişiye meşgul veya bir başkası ile görüşme yaptığımı iletmesine rağmen kat kesiliyor. Görüşme sonlanıyor.
Arkadaşlar ben sorunu çözdüm o çağrı bekletme ayarlarını vs yaptım ama olmadı. Türkcell Up call uygulamasını indirdim ve oradan bu çağrı bekletme ayarını açtım. Oldu düzeldi sorun kalmadı

Oyla:

hknysf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Miband2
Konular
0
*43# yapınca çağrı bekletme aktif oluyor. Görüşme esnasında baskası arayınca hat kesiliyor sanırım bir hata var bir yerde ama çözüm olarak #43# yapıp aramaya bastığımız zaman çağrı bekletme kapatıyoruz o şekilde idare ediyoruz. Çağrı bekletme aktif olmuyor tabii İnşallah güncellemede bu sorun çözülür. görüşme esnasında kendiliğinden görüşme bir iki saniye kesiliyor sonra kaldığı yerden devam ediyor böyle bir sorun da var ben de HD görüşmeye falan kapattım yine denedim olmadı güncellemede çözülür diye bekliyorum bakalım

Oyla:
Üst Alt