Yardım Bütün sesler gitti.

ocaktan10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Durduk yere cihazda gelen giden bütün sesler gitti. Bluetooth kulaklik ile bağlanıyorum yine ses yok. Videolar reelsler görüntülü konuşma falan hiçbiri yapılmıyor. Cihazı sıfırladım düzelme yok. Birkac kullandığım uygulama ve oyunu geri yükledim. İki oyun birden açarken sıkıntı yoktu gayet rahat oynatiyordu sifirladiktan sonra kasmaya başladı 2. Oyunu açınca 5 7 fps ye kadar düşüyorum. Varmi bir fikri yardımı olacak arkadaş. Teşekkürler.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
75
hocam bendekı mı9t aynı oldu işlemciden yapıyormus şuan onarımda sonuc ne olur bilmiyorum

ocaktan10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bendekı mı9t aynı oldu işlemciden yapıyormus şuan onarımda sonuc ne olur bilmiyorum
Sonucu merakla bekliyorum. Buraya veya özelden mutlaka yazar mısınız. Ucret ne istediler peki ?

recovery come on

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
reco
Cihazım
k20
Konular
3
Durduk yere cihazda gelen giden bütün sesler gitti. Bluetooth kulaklik ile bağlanıyorum yine ses yok. Videolar reelsler görüntülü konuşma falan hiçbiri yapılmıyor. Cihazı sıfırladım düzelme yok. Birkac kullandığım uygulama ve oyunu geri yükledim. İki oyun birden açarken sıkıntı yoktu gayet rahat oynatiyordu sifirladiktan sonra kasmaya başladı 2. Oyunu açınca 5 7 fps ye kadar düşüyorum. Varmi bir fikri yardımı olacak arkadaş. Teşekkürler.
custom rom mu kullanıyorsunuz?
güvenlik güncellemesi 2023 eylülden sonra seslerde donma, video oynayıp ses gelmiyor.
cihazı sıfırlayıp play güvenlik güncellemesi yapmayın. (birde böyle deneyin benimde başıma da geldi)

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
75
custom rom mu kullanıyorsunuz?
güvenlik güncellemesi 2023 eylülden sonra seslerde donma, video oynayıp ses gelmiyor.
cihazı sıfırlayıp play güvenlik güncellemesi yapmayın. (birde böyle deneyin benimde başıma da geldi)
hocam mi9t için farıka ayarından tutunda nerdeyse cıkmıs tüm romları denedım hiç bir şeklıde ses alamadım

recovery come on

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
reco
Cihazım
k20
Konular
3
hocam mi9t için farıka ayarından tutunda nerdeyse cıkmıs tüm romları denedım hiç bir şeklıde ses alamadım

bunu recoveryden flash yapın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

olmazsa mt manager ile data/apex/active/mediacodes@ olanı silin a13 e kadar bu yöntem var
(root gerekli)

Son düzenleme:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
75

bunu recoveryden flash yapın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

olmazsa mt manager ile data/apex/active/mediacodes@ olanı silin a13 e kadar bu yöntem var
(root gerekli)
bu dosya romu kurduktan sonra google ses codeclerını bozmasını engllemek için bir flaş dosyası hocam bize fayda gostermez dıye dusuyorum

Üst Alt