Yardım Bunu nerden bulabilirim ?

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Note 13 pro 5g
Telefon Modeli
Note 13 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Bu ec11 arkadaşlar genelde araba teyiplerinde ses açma kapamaya yarar ben kuryeyim interkomumda bunun benzeri var ama bozuldu işlevini yerine getiremiyor istanbulda oturuyorum bu veya buna benzer şeyleri istanbulda nerden satın alabilirim bilgisi olan varmı mesela fatihte telefoncular çarşısı var envai çeşit ürün buluyorum bunlar için de biyer vardır bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    10,4 KB · Görüntüleme: 11

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocam trendyolda 67, amazonda 105tl gibi fiyatları var, İstanbul gibi ulaşımın sıkıntılı olduğu bir şehirde vereceğiniz yol parası yerine sipariş verin gelsin. Ec11 potansiyometre olarak arattım ben, rotasyonlu..vs birşeyler de yazıyordu ürün sayfalarında. İlk görünüşte düz potansiyometre sanmıştım ama 20 adımlıymış, kodunu bilmeniz iyi oldu.

Oyla:

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam trendyolda 67, amazonda 105tl gibi fiyatları var, İstanbul gibi ulaşımın sıkıntılı olduğu bir şehirde vereceğiniz yol parası yerine sipariş verin gelsin. Ec11 potansiyometre olarak arattım ben, rotasyonlu..vs birşeyler de yazıyordu ürün sayfalarında. İlk görünüşte düz potansiyometre sanmıştım ama 20 adımlıymış, kodunu bilmeniz iyi oldu.
Teşekkür ederim hocam ufak çaplı biraz araştırma da yaptım istanbul Halkalı da motorobit diye bir yer buldum sanırım orda aradığım parçanın tam aynısı mevcut yarın gidip bakacağım bendeki parça yaylı sistem sağa ve sola yarım tur dönünce başlangıç konumuna otomatik dönen bir mekanizması var klasik ec11 lerden değildi o yüzden sorun yaşıyordum ama burda benzeri bişeye rastladım sitesinde gezerken yarın gidip bir bakayım ürünü de gösteririm belki aynısı bile vardır yardımınız için teşekkürler.

Ek not : Benim gibi elektronik parça arayıp bulamayanlar için Karaköy de çokmuş böyle parçalar orası uzak gelenler içinde Halkalıdaki plazada çok elektronik mağazası var oralara bakabilirler.

Oyla:
Üst Alt