Çözüldü Bükülen telefon

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Redmi 9c
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Annem telefonunu yere düşürmüş nasıl oluyorsa düşerken ekrana bir şey olmamış ama telefon bükülmüş. Ekranda da sorun yok. Elimle düzeltmeye çalışsam mı yoksa olduğu gibi mi bırakayım? Ya da başka bir öneriniz var mı?

Çözüm
ben size yardımcı olayım hocam

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesajınızın, konuyu açan arkadaşa nasıl bir yardımı dokunacak acaba? Bir sorun olmuş ve bir yardım bekleniyor. Belli ki çaresiz bir durumda. Lütfen yardımcı olmayacaksanız bu tarz mesajlar yazmayın.
Annem telefonunu yere düşürmüş nasıl oluyorsa düşerken ekrana bir şey olmamış ama telefon bükülmüş. Ekranda da sorun yok. Elimle düzeltmeye çalışsam mı yoksa olduğu gibi mi bırakayım? Ya da başka bir öneriniz var mı?
Çok geçmiş olsun. Benim önerim olduğu gibi bırakın, düzeltmeye çalışırken bataryaya zarar verebilirsiniz. Bataryalar belli bir bükülme sonrasında kısa devre yapıp yanma yapabilir. Bir teknik servise götürün, sizin elinizden bir şey gelmez.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Maalesef konuyu gözlerimde canlandıramıyorum, sorunuzu cevaplayabilmemiz için bir veya birkaç görsel olsa, çok daha iyi olur hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Maalesef konuyu gözlerimde canlandıramıyorum, sorunuzu cevaplayabilmemiz için bir veya birkaç görsel olsa, çok daha iyi olur hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423

Mesajınızın, konuyu açan arkadaşa nasıl bir yardımı dokunacak acaba? Bir sorun olmuş ve bir yardım bekleniyor. Belli ki çaresiz bir durumda. Lütfen yardımcı olmayacaksanız bu tarz mesajlar yazmayın.
Çok geçmiş olsun. Benim önerim olduğu gibi bırakın, düzeltmeye çalışırken bataryaya zarar verebilirsiniz. Bataryalar belli bir bükülme sonrasında kısa devre yapıp yanma yapabilir. Bir teknik servise götürün, sizin elinizden bir şey gelmez.

Oyla: Çözüm

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Arada oluyor öyle şeyler. Bir yardım konusu bazen gırgır şamata tarzı sohbet havasına dönüşebiliyor.İnsanlar da zamanla ya ciddi mevzulardan sıkılmaya başlıyor yada can sıkıntılarını giderecek bir sebep, bir vesile arıyor.
Böylesi muhabbetler için Skorpi hocamın sohbet konusunu tavsiye edeceğim etmesine de belli ki artık orası da kimseyi kesmiyor.
Bana mı öyle geliyor yoksa üye sayısı büyüdükçe güzelim forumumuzun seviyesi mi küçülüyor? facepalm~~

Oyla:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tamam hocam dediğiniz gibi yapacağım. Teşekkür ederim iyi forumlar :)

Oyla:

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
ben bu konuyu xioamide cok duydum ufak bi dusmeyle kasa yamulmalari cok sacma.arkadaslaeinda dedigi gibi bence cok kurcalamayin ekran kirilabilir veya batarya zarar gorebilir.bu sekilde kullanin hocam

Oyla:
Üst Alt