Bu ürünler gelir mi?

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Cvp: Bu ürünler gelir mi?

ibuygo canlı sohbette cici diye birisi var gayet güzel kendisi googledan çeviri yaparak türkçe bile yazıyor ama site genel olarak mi3 - 4 dün yanında ufak hediyeli olarak satıyor bence koruyucu fiyatı değil telefonla ikisinin fiyatı. canlı sohbete sorulabilinir.

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25

Ayrıca telefon hariç listendeki herşeyi aldım sorunsuz geldi :D ama bekleme süren var 30 günü bulanda oldu bulmayanda ayrı zamanlar da aldım toplu bir mikey nfc tag otg kablosu mini wifi yi almıştım onun dışındakileri teker teker aldım

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18

ben mi3 aldım,üzgünüz sizin ülkenize gönderemiyoruz dediler ve paramı iade ettiler.(telefon geri dönerse korgo ücretini öderim dememe rağmen)
telefon getirtenler de olmuş şansını deneyebilirsin.

etahirs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin Tahir
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Re: RE: Cvp: Bu ürünler gelir mi?

ihsanhalici' Alıntı:
Ayrıca telefon hariç listendeki herşeyi aldım sorunsuz geldi :D ama bekleme süren var 30 günü bulanda oldu bulmayanda ayrı zamanlar da aldım toplu bir mikey nfc tag otg kablosu mini wifi yi almıştım onun dışındakileri teker teker aldım
Ekran koruyucu ve kol bandına ihtiyacım var. Ürünler nasıl ?kaç günde elinizde oldu? birde bu site tracking number veriyor mu yani adi postayla mı yolluyor?

Üst Alt