Haber Bu nasıl yan marka

Huawei nin yan markasi Honor, yeni akilli telefonlari, Honor 20 ve Honor 20 Pro nun tanitim videosunu yayinladi. 4 arka kamera ile gelen Honor 20 Pro, 48 megapiksellik arka kameraya, telefoto lense, makro lense ve genis aci lense sahip olacak.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Poco yu düşün ;)
Yeni redmi de sd 855le geliyor.
Honor alinacak telefon. Tek sorunu honor sahibi olursan root rom islerine bulasmayacaksin

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Honor ayni huawei gibi problemli bir bootloader kilidine sahip. Huawei apple gibi cihazin degistirilmesini istemiyor. İslemler biraz zor. Brick etme ihtimali cok yuksek. Brickten sonra geri döndürmek daha buyuk problem. Lineageos destek vermiyor. Romlar hep birilerinin portladigi romlar ve pek iyi degil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diger bir ismi de k20 pro galiba

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Honor ayni huawei gibi problemli bir bootloader kilidine sahip. Huawei apple gibi cihazin degistirilmesini istemiyor. İslemler biraz zor. Brick etme ihtimali cok yuksek. Brickten sonra geri döndürmek daha buyuk problem. Lineageos destek vermiyor. Romlar hep birilerinin portladigi romlar ve pek iyi degil

İki model hocam K20 ve K20 pro

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90

Mate 9 cihazım vardı. Android 7 yüklü. Android 8 çıktı ilk yükleyen ben oldum. Zaten yazılım güncellemesi için firmware finder gibi saçma uygulamalar olmadan yapılmıyordu. Geçiş sırasında cihaz bir brick oldu. Tam 45 gün kapalı kaldı çok iyi hatırlarım. Ben öyle sıkıntılı bir sistem görmedim.
Geri açmak için dosyaların adını değiştirmek mi dersiniz? Sürüm düştükten sonra ram in 2gb görmesi mi dersiniz..
Her indirdiğin sürümün hata vermesi ayrı bir dertt. Kesinlikle huawei yazılım ile oynanacak cihaz değil. Xiaomi ile oyuncak gibi oynuyorum :)

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Mate 9 cihazım vardı. Android 7 yüklü. Android 8 çıktı ilk yükleyen ben oldum. Zaten yazılım güncellemesi için firmware finder gibi saçma uygulamalar olmadan yapılmıyordu. Geçiş sırasında cihaz bir brick oldu. Tam 45 gün kapalı kaldı çok iyi hatırlarım. Ben öyle sıkıntılı bir sistem görmedim.
Geri açmak için dosyaların adını değiştirmek mi dersiniz? Sürüm düştükten sonra ram in 2gb görmesi mi dersiniz..
Her indirdiğin sürümün hata vermesi ayrı bir dertt. Kesinlikle huawei yazılım ile oynanacak cihaz değil. Xiaomi ile oyuncak gibi oynuyorum :)
Esimde mate9 var. Guncellemeleri bekleyerek otadan aldik. Format bile atmadan problemsiz calisiyor. Huawei bu islerden anlamayan kisiler icin cok iyi. Aslinda bu islere girmeye bile gerek yok. Yazilimi cok iyi ama bizim gibiler rahat duramaz:)
Bu islere bulasacagim deniliyorsa oneplus en iyisi. Brick konusu hemen cozuluyor ve bootloader kilidini acmak icin beklemiyorsunuz. sonra xiaomi geliyor. Bootloaderi actiktan sonra gerisi kolay. Rom destegi cok fazla. Brick olursa en kotu ihtimalle telefonun arka kapagini cikarmak yetiyor

Üst Alt