Sohbet Bu nasıl oldu?

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
36
Instagram'da gezinirken karşıma bir video çıktı adamın birinin telefonu patlamış hangi telefon diye merak edip baktım note 12 Pro 5g veya Pro plus modellerinden biriydi bende aynı telefonu kullanıyorum, telefon diğer modellere göre bir tık fazla ısınıyor bende farkındayım ama arkadaşın telefonu nasıl patlamış çok şaşırdım sizin fikriniz nedir?

Bu arada video linki:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Dikkatli izlerseniz cihazı iki eliyle eğiyor, bu bataryanın sıkışmasına sebep oluyor haliyle. Durduk yere olmuyor yani.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Dikkatli izlerseniz cihazı iki eliyle eğiyor, bu bataryanın sıkışmasına sebep oluyor haliyle. Durduk yere olmuyor yani.

Cihazı eğmiyor, kılıfı çıkarmaya çalışıyor ısındığı için. Kendisi söylüyor zaten. Fakat eğmiş olsa bile tek başına bi sebep olmamalı bu şekilde. Çok riskli.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Instagram'da gezinirken karşıma bir video çıktı adamın birinin telefonu patlamış hangi telefon diye merak edip baktım note 12 Pro 5g veya Pro plus modellerinden biriydi bende aynı telefonu kullanıyorum, telefon diğer modellere göre bir tık fazla ısınıyor bende farkındayım ama arkadaşın telefonu nasıl patlamış çok şaşırdım sizin fikriniz nedir?

Bu arada video linki:
Hocam pro 5gde fake rom var biliyorsunuz bu çok ısınmaya neden olan bir rom eğer endişe ediyorsanız global bi Roma geçin ısınma daha az olur

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28

Bu arada video linki:
Bende de aynı telefon var ve hiçbir fikrim yok.

Üst Alt