Brick

• Konbuyu başlatan akal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 1K

akal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Arkadaşlar nasıl becerdiysem redmi note brick ettim. Şimdi açılış ekranında kalıyor başka birşey yapamıyorum :( Bunun var mı bir çözümü saatlerdir arıyorum hiç birşey bulamadım :(

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Brick

akal' Alıntı:
Arkadaşlar nasıl becerdiysem redmi note brick ettim. Şimdi açılış ekranında kalıyor başka birşey yapamıyorum :( Bunun var mı bir çözümü saatlerdir arıyorum hiç birşey bulamadım :(

Böyle durumlarda yapılacak ilk şey, Recovery'den Wipe işlemlerini yapmaktır. Önce Wipe cache işlemini yapıp deneyin. Büyük ihtimal işe yaramayacaktır. Ardından Wipe data factory reset işlemini. Bu işlem, herşeyi sıfırlayacağı için yedeklerinizi aldıysanız son çare olmalı.
Eğer yedek almadıysanız, bazı Recovery'ler USB data bağlantısına yada OTG bağlantıya izin vermektedirler, yedeklerinizi bu şekilde alabilirsiniz.
Bu da mümkün değilse yeniden rom yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ancak bu yöntemde de kesin olarak bilgileriniz duracak diye birşey yok.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

akal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: Brick

Hocam biraz uğraştım ama hiç bir sonuç alamadım. Artık açılış ekranıda gelmiyor. Sadece bilgisayara bağlayınca bağlandı/çıkarıldı sesi var. Flashtool ilede sürekli [font=arial, helvetica, sans-serif]"s_dl_get_dram_setting_fail (5054)"[font=arial, helvetica, sans-serif]  hatası alıyorum. Uygun rom mu bulamıyorum anlamıyorum ki?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu telefonu hiç görmedim. Bu nedenle bir genelleme olarak temel sorun ve çözümleri yazmıştım. Cihazınıza has olan şeyleri ben bilmiyorum.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

akal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: Brick

peki hocam sağolasın.

Üst Alt