Soru Brick olmus mi 5x bootloader kilidi açmak mümküm mü?

kodoku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi a1
Konular
1
Aynen başlıktaki gibi. Telefonum A1 romu çakılmış 5xmiş. bunu twrp üzerinden güncellemeye çalıştığım romun hata vermesi sonucu telefonum brick olduğu zaman öğrendim. Şu an twrp yükleyip normal 5x romu atmamı engelleyen tek şey bootloader kilidi. Nedense rom yüklemesi hata verdiğinde onu da kapatmış. Bu telefonun düzelme imkanı var mı yoksa önümüzdeki maçlara mı bakmalıyım? Aşırı uzun uğraşlar sonucu bir yere varamadım. Cevaplarınıza göre hareket edeceğim.

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Aynen başlıktaki gibi. Telefonum A1 romu çakılmış 5xmiş. bunu twrp üzerinden güncellemeye çalıştığım romun hata vermesi sonucu telefonum brick olduğu zaman öğrendim. Şu an twrp yükleyip normal 5x romu atmamı engelleyen tek şey bootloader kilidi. Nedense rom yüklemesi hata verdiğinde onu da kapatmış. Bu telefonun düzelme imkanı var mı yoksa önümüzdeki maçlara mı bakmalıyım? Aşırı uzun uğraşlar sonucu bir yere varamadım. Cevaplarınıza göre hareket edeceğim.
Edl modunda rom yuklenebilir kilavuz var kilit olup olmamasi onemli degil.

Oyla:

kodoku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi a1
Konular
1
Edl modunda rom yuklenebilir kilavuz var kilit olup olmamasi onemli degil.
işte bendeki sorun biraz daha farklı sanırım. o rehberi takip ediyorum ancak mi flash 64bit telefonumu edl modunda görmüyor. digerleri görüyor onlar da okuma hatası veriyor. 7 farklı kablo ve 8 farklı usb girişi denedim sonuç aynı

Oyla:
Üst Alt