Yardım böyle bir uygulama var mı

mesmerina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mesmerina
Cihazım
note 10
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.2
Telefon Modeli
poco x6
Bootloader Kilidi
Açık
ne olduğunu bilmediğim için başlığıda atamadım

samsung telefonlarda kopyala yapıştır panosu gibi bişey var gerçek isminide bilmiyorum ama şöle izah etmeye çalışayım

1-3-5 farklı şeyi kopyalayabiliyorsun. whatsapp yada başka bi uygulamadan ekrana basılı tutuyosun yapıştır seçeneği geliyor. yapıştır seçeneğine tıklayınca bir ekran geliyor daha önce kopyaladığım 3-5 farklı şey o panoda görülüyor. ordan istediğimi seçerek yapiştırıyorum.

böyle bir uygulama varmı

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Oneplus 9 Pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Swiftkey klavye de "pano" diye bir yer var. İşini görecektir. Fakat ne kadar süreyle saklıyor onu bilmiyorum. Hatta bu kopyaladığını daha sonra kullanmak üzere sabitleyebiliyorsun

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
ne olduğunu bilmediğim için başlığıda atamadım

samsung telefonlarda kopyala yapıştır panosu gibi bişey var gerçek isminide bilmiyorum ama şöle izah etmeye çalışayım

1-3-5 farklı şeyi kopyalayabiliyorsun. whatsapp yada başka bi uygulamadan ekrana basılı tutuyosun yapıştır seçeneği geliyor. yapıştır seçeneğine tıklayınca bir ekran geliyor daha önce kopyaladığım 3-5 farklı şey o panoda görülüyor. ordan istediğimi seçerek yapiştırıyorum.

böyle bir uygulama varmı
Merhabalar o özelik klavye uygulamalarına ait bir özeliktir.

Xiaomi kullanıyor iseniz, Google klavye kullanıyorsunuzdur büyük ihtimalle alta ki görsel de görünen bölmeye tıklayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yazı yazarken gözükmüyor ise uygulamalar simgesi gibi gözüken özelikleri gösteren bölmeye tıklayarakta bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1000015447.jpg
    1000015447.jpg
    156,9 KB · Görüntüleme: 1
Oyla:
Üst Alt