Soru Böyle Bir Tema İstiyorum

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Merhabalar, Redmi Note 7 kullanıcısıyım. Tam olarak şu şekilde bir tema istiyorum, ayarlar kısmına girdiğimde duvar kağıdım arkada puslu bir şekilde görünsün yani saydam bir ayarlar kısmım olsun aynı durum arama kısmında ve bildirim kısmında da olsun. Bu şekilde buldum fakat kendi duvar kağıdımı eklemek istediğimde ayarlar kısmına girdiğimde arka planda benim duvar kağıdını değil de yapımcının koyduğunu saydam olarak gösteriyor, beklemedeyim, şimdiden teşekkürler. smirk~~

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Tema adı yada temayı indirebileceğimiz bi link verseydiniz daha iyi olurdu sanki yardımcı olabilecek arkadaşlar açısından.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Merhabalar, Redmi Note 7 kullanıcısıyım. Tam olarak şu şekilde bir tema istiyorum, ayarlar kısmına girdiğimde duvar kağıdım arkada puslu bir şekilde görünsün yani saydam bir ayarlar kısmım olsun aynı durum arama kısmında ve bildirim kısmında da olsun. Bu şekilde buldum fakat kendi duvar kağıdımı eklemek istediğimde ayarlar kısmına girdiğimde arka planda benim duvar kağıdını değil de yapımcının koyduğunu saydam olarak gösteriyor, beklemedeyim, şimdiden teşekkürler. smirk~~
Temalar uygulamasından Şeffaf duvar kağıdı kullanabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Temalar uygulamasından Şeffaf duvar kağıdı kullanabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Malesef dediğinizi tam anlayamadım, temalar uygulamasında şeffaf duvar kağıdına dair bir şey bulamadım.

Tema adı yada temayı indirebileceğimiz bi link verseydiniz daha iyi olurdu sanki yardımcı olabilecek arkadaşlar açısından.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Smooth diye bir tema var onun gibi.

Ertugrull99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 8 128 Gb
Konular
1
Birkaç tema varda xiaomi nin kendine özel ayarı yok malesef. Olsa harbi iyi olurdu

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Birkaç tema varda xiaomi nin kendine özel ayarı yok malesef. Olsa harbi iyi olurdu

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şeffaf duvar kağıdını yapmak için temalar uygulamasını güncelledim ve transparan duvar kağıdı özelliği aktif edilebilir hale geldi fakat biraz sorunlu mesela internette gezinirken bile arkada şeffaf duvar kağıdı görünüyor ve bunun internette gezinirken ki görüntülediğimiz fotoğraflar ile çakışmasını istemeyiz, değil mi? angel~~

Farklı bir yolu var mı?

Son düzenleme:

Ertugrull99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 8 128 Gb
Konular
1
Şeffaf duvar kağıdını yapmak için temalar uygulamasını güncelledim ve transparan duvar kağıdı özelliği aktif edilebilir hale geldi fakat biraz sorunlu mesela internette gezinirken bile arkada şeffaf duvar kağıdı görünüyor ve bunun internette gezinirken ki görüntülediğimiz fotoğraflar ile çakışmasını istemeyiz, değil mi? angel~~
Bencede :D

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Farklı bir yolu var mı?
Telefonunuzda custom rom yüklü ise yardımcı olabilirim. Kullandığınız tema mtz uzantılı ise framework-miui/res/drawable-xxhdpi/settings_window_bg_light.9.png yolundaki resmi değiştirip kendi kullanmak istediğiniz resme bu ismi vererek atın ve mtzyi temalardan tekrar yükleyip kullanın. Rehber - Telefon Üzerinden Tema Ayrıştırma ve Düzenleme
Bu konudan yardım alabilirsiniz yada bilgisayarda 7zip programı ile yapabilirsiniz

Üst Alt