Yardım Botloader Kilidini 1 Hafta Beklemeden Açmaya Çalışmak

Brandt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Arkadaşlar şimdi UNLOCK dersem bir sıkıntı olur mu? Hata verecek mi merak ediyorum bazı telefonlarda 1 hafta beklemiyor diyorlar. Sizce unlock tuşuna 1 hafta beklemeden bassam bir sıkıntıu yaratır mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet merak edenlere dayanamadım tıkladım sonuç:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Siz tuşa bastığınızda hata verecek ve bir hafta bekleyin diyecek zaten. Nadiren de olsa beklemeden açabiliyor ne olur ne olmaz yedeklerinizi almadan butona tıklamayın.

Oyla:

Brandt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siz tuşa bastığınızda hata verecek ve bir hafta bekleyin diyecek zaten. Nadiren de olsa beklemeden açabiliyor ne olur ne olmaz yedeklerinizi almadan butona tıklamayın.
Evet hocam merakımı gidermiş oldum teşekkür ederim. Peki bir sorum olacak, 168 saat geçmeden 120 günlük sürem bitti, telefonun imeisi iptal oldu diyelim. Yine de unlock edebiliyor muyum cihazı eklediğim için yoksa yetkili hesapla mı yapabiliriz sadece?

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Evet hocam merakımı gidermiş oldum teşekkür ederim. Peki bir sorum olacak, 168 saat geçmeden 120 günlük sürem bitti, telefonun imeisi iptal oldu diyelim. Yine de unlock edebiliyor muyum cihazı eklediğim için yoksa yetkili hesapla mı yapabiliriz sadece?
Yapabilirsiniz hocam. SIM erişimi sadece ilk başvuru anında isteniyor, sonrasında problem yok.

Oyla:
Üst Alt