Çözüldü BOOTLOOP'a Girdim Acil Yardım Edin Lütfen

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Merhabalar herkese öncelikle.

Cihazıma Codered adlı kullanıcının yanınlamış olduğu TWRP'yi flashladım. Kolay kurulum aracı ile ve ardından bootloopa girdim. "mi" logosunda kalıyor. Telefonum.

Skorpi

SORUN ÇÖZÜLDÜ. Aşağıdaki mesaja bakabilirsiniz.

Öncelikle teşekkür ederim cevap veren herkese sorunun çözümünü buldum zaten konun altında yazmaktaymış. Global Beta üzerinden flashlandığında bu sorun oluyormuş. Sayın Codered 'in verdiği cevabı tekrar buraya ekliyorum diğer kullanıcılarada yardımcı olması için.

Global beta üzerine twrp flashladıktan sonra cihazın döngüye girmemesi için advanced içinden rm forceencrypt seçmelisiniz yada boot patcher (lazy flasher, supersu, magisk) flashlamalısınız. Aosp rom konusunda ise size sayın @Skorpi hocam daha detaylı bilgi verecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26

Cihazıma Codered adlı kullanıcının yanınlamış olduğu TWRP'yi flashladım. Kolay kurulum aracı ile ve ardından bootloopa girdim. "mi" logosunda kalıyor. Telefonum.

Skorpi
o twrp yi ben normal olarak fastboot ile flasladım herhangi bir sorunla karşılaşmadım twrp ekranında birşey yapmış olabilirmisiniz ?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

Skorpi
Merhaba, mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapıp cihazı açın twrp recovery kurup cihazı tekrar başlamadan lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip dosyasını twrp recovery üzerinden flaslayıp deneyebilirsiniz.

Üst Alt