Yardım Bootloder kilidini açamıyorum

krtgz_malik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Malik Ejder
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Öncelikle iyi günler herkese cihaz mi 13 lite hyperos geldi fakat bootloder kilidini açmadan yüklemek istemiyorum hyperos da açmak sıkıntılıymış galiba OEM kilid açmada SS deki durum mevcut ne yapabilirim mi unlock da devam edemiyorum

Ekli dosyalar

• IMG-20240412-WA0000.jpg
    IMG-20240412-WA0000.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 24

krtgz_malik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Malik Ejder
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PC deki mi unclock güncel mi?
Evet normalde geliştirici seçenklerinde mi hesabını telefon ile eleştirmem lazım diye biliyorum ama bu görseldeki gibi oluyor ilerleyemiyorum mi unlock güncel

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Telefon numara kayıtlı sizin mi account türkiye değil bence sorun burdan kaynaklı yeni mi account alıp bölge türkiye olmalı yeni e maille hesabı açıp gene bölge türkiye olarak açmanız sonra o hesaba numaranızı bağlayıp mi topluluk uygulamadı kurup ordan bölgeyi global yapıp unlock bootloader e basmanız

krtgz_malik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Malik Ejder
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Telefon numara kayıtlı sizin mi account türkiye değil bence sorun burdan kaynaklı yeni mi account alıp bölge türkiye olmalı yeni e maille hesabı açıp gene bölge türkiye olarak açmanız sonra o hesaba numaranızı bağlayıp mi topluluk uygulamadı kurup ordan bölgeyi global yapıp unlock bootloader e basmanız
Evet telefon numarası benim hesap açarken bölgeyi Türkiye'de açmıştım mi account da Türkiye. mi toplulukta Türkiye ama ayarlarda mi kilit açama durumu hala böyle eski telefonlarımda bu durumu yaşamamıştım çözemiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20240413_103223.jpg
    IMG_20240413_103223.jpg
    5,7 MB · Görüntüleme: 15

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Geliştirici seçenekleri mi kilit açma ya girip cihaz ve hesap ekleye basman gerekiyor diyor yapmışsındır ama

krtgz_malik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Malik Ejder
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Geliştirici seçenekleri mi kilit açma ya girip cihaz ve hesap ekleye basman gerekiyor diyor yapmışsındır ama
Hocam mi kilit açmaya girince ilk mesajımdaki beyaz ekran geliyor işte hesap ekle yapamıyorum gelmiyor bu yüzden bootloder açamıyorum çözemedim

Üst Alt