Yardım Bootloder açacağım ama Mi Hesap ekleyemiyorum

mthn_gktrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ham hum
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Arkadaşlar yeni aldığım bir cihazın Bootloader Kilidini açmak için "Mi Kilit açma durumu" kısmına girip hesap eklemem lazım ama naparsam yapayım ekleyemiyorum. Sürekli alta görsellerede eklediğim gibi "couldn't add. please go to mi community to apply for authorization" hatası veriyor. Kaç saattir bununla uğraşıyorum, bir ton yazı okudum ama çözüm yok. Lütfen yardım edin, sorun nedir?

Bu arada Mi hesabını yeni oluşturdum, eskiden açmamıştım. Yeni hesap olması bir etken midir bu konuda? Yabancı forumlarada baktım, benzer sorun yaşayanlar var. (Wifi kapalı mobil veri açık şekilde deniyorum bunlarıda, onuda belirteyim.)

Ekli dosyalar

• 1702556812868.jpeg
    1702556812868.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 85

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Arkadaşlar yeni aldığım bir cihazın Bootloader Kilidini açmak için "Mi Kilit açma durumu" kısmına girip hesap eklemem lazım ama naparsam yapayım ekleyemiyorum. Sürekli alta görsellerede eklediğim gibi "couldn't add. please go to mi community to apply for authorization" hatası veriyor. Kaç saattir bununla uğraşıyorum, bir ton yazı okudum ama çözüm yok. Lütfen yardım edin, sorun nedir?

Bu arada Mi hesabını yeni oluşturdum, eskiden açmamıştım. Yeni hesap olması bir etken midir bu konuda? Yabancı forumlarada baktım, benzer sorun yaşayanlar var. (Wifi kapalı mobil veri açık şekilde deniyorum bunlarıda, onuda belirteyim.)

X_files_x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
SM-G930F
Konular
7
Bu sorunu cozdunuz mu

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Hayır olmadı bende de aynı hatayı veriyor. Couldnt add diye başlayan.
Cihazınız Xiaomi 14 pro sanır isem bu cihaz için maalesef ücret vermekten başka bir çare gözükmüyor gibi sunuculardan açılıyor.

H.kadioglu bu durum da yardımcı olabilir.

Şimdiden münakaşa olmaması adına fiyatın 70 80 dolar olduğunu söylemek istiyorum.

Bu durumun ise teknik ekiplerle veya teknisyen tamirci arkadaşlar ile alakası olmaksızın çinlilerin belirlemiş oldukları bir fiyat diyebiliriz.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Cihazınız Xiaomi 14 pro sanır isem bu cihaz için maalesef ücret vermekten başka bir çare gözükmüyor gibi sunuculardan açılıyor.

H.kadioglu bu durum da yardımcı olabilir.

Şimdiden münakaşa olmaması adına fiyatın 70 80 dolar olduğunu söylemek istiyorum.

Bu durumun ise teknik ekiplerle veya teknisyen tamirci arkadaşlar ile alakası olmaksızın çinlilerin belirlemiş oldukları bir fiyat diyebiliriz.
açıklama için tşkler hocam ama xiaomi 14 ve 14 ultra V1 server ve ücret maalesef bu 2 modelde daha yüksek.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek