Yardım Bootloader

Block01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bootloedar
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. 2.el yurt dışı 9t aldım güncelleme sonrası mi hesabının şifresi bulunamıyor.. Bu cihaz ime atılmış olduğu için bootloedar açık olması gerekiyor ben o kanıya vardım. Eğer açıksa mi hesabını ofline bırakabilir miyim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Şifreyi bilmiyorsanız Mi Hesabını bypass etmeniz lazım ancak bu işlem için yetkili hesap gerekiyor. Bilgisayardan giriş yapabiliyorsanız şifreyi değiştirip girin.

Giremiyorsanız custom MIUI romları kurmayı deneyin. Olmazsa AOSP rom kurarsınız.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bu cihazlara kapak açılıp bootloader kapalıda imei atılıyor. Cihazı yeniden başlatıp redmi logosu ekranında üstte kilit açık işareti varmı bakın..

Block01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bootloedar
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Telefon telefoncu da 800 lira istedi akşam deneyeceğim teşekkürler

Block01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bootloedar
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Şifreyi bilmiyorsanız Mi Hesabını bypass etmeniz lazım ancak bu işlem için yetkili hesap gerekiyor. Bilgisayardan giriş yapabiliyorsanız şifreyi değiştirip girin.

Giremiyorsanız custom MIUI romları kurmayı deneyin. Olmazsa AOSP rom kurarsınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şifre bilinmiyor maalesef önceki kullanıcıya ait.

Giremiyorsanız custom MIUI romları kurmayı deneyin. Olmazsa

Eğer bootloedar kilidi yoksa twrp ile açmayı deneyeceğim. Önerir misiniz?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şifre bilinmiyor maalesef önceki kullanıcıya ait.

Eğer bootloedar kilidi yoksa twrp ile açmayı deneyeceğim. Önerir misiniz?
TWRP varsa, root varsa zaten BL kilidi açıktır. Custom MIUI rom veya AOSP rom kurmayı deneyebilirsiniz.

Block01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bootloedar
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Arkadaşlar sonuç . Bootolder ve unlocked kilidi kapalı olan telefonların mi hesabı sadece server üzerinden kaldiriliyor . Tabi işlemci farkı oluyor . Mesela oxmi 9 la mi9t arasında fark var . 9t sadece server üzerinden yapılıyor . Bu işlem yapıldıktan sonra ime uçuyor. Bilginiz olsun. 400-700 TL yi gözden çıkarın ve namuslu bir telefoncu bulun

tolga1065

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi 10s
Konular
0
Bu cihazlara kapak açılıp bootloader kapalıda imei atılıyor. Cihazı yeniden başlatıp redmi logosu ekranında üstte kilit açık işareti varmı bakın..
redmi logosunun üstünde kilit açık işareti olunca bu bootloeder kilidinin açık mı olduğunu gösterir. Teşekkür ederim.

Üst Alt