Soru Bootloader ve USB hata ayıklama.

Hakanmiui

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi s2
Konular
8
Geliştirici seçeneklerinden oem kilidi ve USB hata ayıklamayı açsam Bir sıkıntı olur mu? İlerde cihazda bir sıkıntı olursa diye açmayı düşünüyorum. Yani bazı arkadaşlar yazmış güncellemede mi ekranında kaldı diye o yüzden müdehale amaçlı.
Teşekkürler.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Geliştirici seçeneklerinden oem kilidi ve USB hata ayıklamayı açsam Bir sıkıntı olur mu? İlerde cihazda bir sıkıntı olursa diye açmayı düşünüyorum. Yani bazı arkadaşlar yazmış güncellemede mi ekranında kaldı diye o yüzden müdehale amaçlı.
Teşekkürler.
Cihazınız garantili mi ?

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Evet 1 sene var bitmesine.
Cihazınız garantili ise OEM kilidini veya USB hata ayıklamayı açmanıza gerek yoktur, sıkıntı olacağını da zannetmiyorum ama eğer yine de açmak isterseniz garantiniz iptal olabilir.
Güncelleme ota üzerinden geldiği için mi ekranında kalma olasılığı yok denecek kadar azdır.

Oyla:

Hakanmiui

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi s2
Konular
8
Cihazınız garantili ise OEM kilidini veya USB hata ayıklamayı açmanıza gerek yoktur, sıkıntı olacağını da zannetmiyorum ama eğer yine de açmak isterseniz garantiniz iptal olabilir.
Güncelleme ota üzerinden geldiği için mi ekranında kalma olasılığı yok denecek kadar azdır.
Yanıtınız için teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt