Haber Bootloader unlock süresi

Xiaomi bugün itibariyle 1 aya çıkardı unlock süresini önce anti rollbeck şimdi de bu bakalım eskisi kadar çok satacak mi acaba

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
mi8 cihazda işlemi yaptım, cihazda 9.6.7 karaklı çin sürümü vardı. ben şu an çindeyim bir tane de mi6x cihaz aldım onda da başka bir hesapla 4-5 gün önce oturum açtım dün akşam 260 civarı bir saat gösteriyordu yani 360lık sisteme göre normaldi akşam tekrar kontrol edeceğim 6x cihazda da bir değişiklik var mı yok mu diye. 6x de çin kararlı sürümde ama sürümü 9.5.11 olması lazım.
cok garip ya xiaomi nasıl işliyor inan bilmiyorum

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
2 hafta olmadı cihazları alalı, ilk xiaomi tecrübem bu iki cihaz, bir arkadaşın model yükseltince bana verdiği lg g3 ölünce buna geçiş yaptım. yani çok keyifli bir geçiş oldu diyemem bu unlock muhabbetleri vs. bakalım parayı saydık artık kullanacağız mecbur :) yalnız konudan alakasız şu an global 9.5.13 yükledim mi8'e, güncellemeler denetleniyor kısmında kaldı öyle, denetliyor da denetliyor

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
2 hafta olmadı cihazları alalı, ilk xiaomi tecrübem bu iki cihaz, bir arkadaşın model yükseltince bana verdiği lg g3 ölünce buna geçiş yaptım. yani çok keyifli bir geçiş oldu diyemem bu unlock muhabbetleri vs. bakalım parayı saydık artık kullanacağız mecbur :) yalnız konudan alakasız şu an global 9.5.13 yükledim mi8'e, güncellemeler denetleniyor kısmında kaldı öyle, denetliyor da denetliyor
nasıl oto update üzerinden güncelleme yapmıyor mu

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
bahsettiğim cihazın rom yükleme işleminden sonraki ilk kurulum ekranlarında güncelleme denetlemede takılı kalmasıydı, çinde google'a erişim yasak, sanırım bu yüzden o kısmı hiç geçemedi bende sim kartları çıkardım ve wifiyi deaktive ettim öyle geçtim orayı, bir vpn bulursam sanırım o kısım da hallolur daha sonra.

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular