Yardım Bootloader Unlock Hatası

fmaii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
mi 5s Plus
Konular
1
Arkadaşlar merhaba.
Cihazın bootloader ını açmak için gerekli adımları uygularken Couldn't unlock hatası aldım. forumu baya bi araştırdım ama denk gelmedim bendeki hataya benzeyeni.

Ek bilgi:
Mi hesabı telefonda açık.
Cihazımı bul çalışıyor.
Bi arkadaşın yaptığı gibi hesaptan çıktım yeniden giriş yaptım.
Oem unlock açık.
Usb Debugging açık.

Hatanın fotografını ekliyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

en baştan neler yaptığımı anlatayım ki yardımcı olacak arkadaşlara bir fikir verir belki.

Cihazda miui 10 v9 beta yüklüydü. Forumda bi arkadaş dark mode ile sıkıntı yaşadığını yazmış onun versiyonu 10.2miş bende güncellemeye karar verdim.

Güncellemeleri denetle dediğimde güncelleme bulmadı. Güncelleyeci üzerinden kararlı sürüme geç deyince kendiliğinden 10.2 yi indridi kurdu fakat dark mode gelmediği gibi ekrana çift tıklıyarak açılması da gitti.

Miflash ile miui sitesinden indirdiğim tar-gz uzantılı dosyayı flashlamak istediğimde hata verdi bootloader kilitli olduğu için verdiğini öğrendim ve kilidi açmak istedim.

Sonuç bu .

Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar merhaba.
Cihazın bootloader ını açmak için gerekli adımları uygularken Couldn't unlock hatası aldım. forumu baya bi araştırdım ama denk gelmedim bendeki hataya benzeyeni.

Ek bilgi:
Mi hesabı telefonda açık.
Cihazımı bul çalışıyor.
Bi arkadaşın yaptığı gibi hesaptan çıktım yeniden giriş yaptım.
Oem unlock açık.
Usb Debugging açık.

Hatanın fotografını ekliyorum.

en baştan neler yaptığımı anlatayım ki yardımcı olacak arkadaşlara bir fikir verir belki.

Cihazda miui 10 v9 beta yüklüydü. Forumda bi arkadaş dark mode ile sıkıntı yaşadığını yazmış onun versiyonu 10.2miş bende güncellemeye karar verdim.

Güncellemeleri denetle dediğimde güncelleme bulmadı. Güncelleyeci üzerinden kararlı sürüme geç deyince kendiliğinden 10.2 yi indridi kurdu fakat dark mode gelmediği gibi ekrana çift tıklıyarak açılması da gitti.

Miflash ile miui sitesinden indirdiğim tar-gz uzantılı dosyayı flashlamak istediğimde hata verdi bootloader kilitli olduğu için verdiğini öğrendim ve kilidi açmak istedim.

Sonuç bu .

Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.
Kilidini açmaya çalıştığınız cihazın 627****463 numaralı Mi Hesabına ait olduğu ve cihazın sahibi olan bu hesap tarafından kapatıldığı belirtilmiş. Cihazı yeni satın aldıysanız derhal iade etmenizi ve bulunduğunuz şehirdeki güvenlik güçlerine haber vermenizi tavsiye ederim. Cihaz bir başkasına ait görünüyor ve bu kişi cihazı uzaktan kapatmış muhtemelen çalıntı bildiriminde de bulunmuştur. cantara hocamdan alıntıdır.

Oyla:

fmaii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
mi 5s Plus
Konular
1
2 ay önce ikinci el olarak satın almıştım cihazı.
Satın aldığım kişiye ulaşmaya çalışsam iyi olacak.
Teşekkürler.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Teşekkürler.
O kişiye ulaşmanız biraz zor olabilir hocam. Cihaz çalıntı bildirimi yapılmış cihaz. Bence onu size veren kişi ortalıktan kaybolmuştur çoktan eğer ilk sahibi değil ise

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Teşekkürler.

Satın aldığınız kişiden Mi hesab bilgilerini isteyiniz.
Ve Aldığınız Mi hesab bilgileri ile tüm hesablardan çıkış yapıp, Aynı telefondan yeni mi hesabına giriş yaparak, oem kilit açma başvurusunda bulunabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt