Soru Bootloader Sayacı

paradox41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
X - Redmi 4A
Konular
9
Merhaba arkadaşlar,
Redmi 4A cihazımın son sürümünden menmun olmadığım için miui 8'e düşürmeye karar verdim. EDL modu dışında miui 8 e düşürmenin tek yolu bootloader kilidini açmakmış. Bootloader kilidini açıp miui8'e geçsem, daha sonra da tekrardan bootloaderi kilitlesem olur mu? Kayıtlara işler mi? İşlerse bu kayıtları nasıl sıfırlarız? Ve servis bunu farkeder mi? KVK garantili telefonum daha 6 ay oldu.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bootloader tekrar kilitlersin kvk anlamaz diye biliyorum %90 anlamaz
[doublepost=1522865296,1522865217][/doublepost]memnun olmadığınız durum nedir zamanla düzeltilir

Oyla:

paradox41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
X - Redmi 4A
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bootloader tekrar kilitlersin kvk anlamaz diye biliyorum %90 anlamaz
[doublepost=1522865296,1522865217][/doublepost]memnun olmadığınız durum nedir zamanla düzeltilir

Teşekkürler, diğer arkadaşlarda görüşünü paylaşırsa ona göre hareket edeceğim.
Batarya performansı çok düştü, geç şarj oluyor. Düzeltileceğini sanmıyorum, takmıyorlar bile. O kadar şikayet geliyor, hala ek bilgi alıyorlar ve her yeni güncelleme geldiğinde onla alakasız gereksiz küçük düzenlemeler geliyor. Miui 8 sürümünde 10-11 saat ekran süresi alırken miui9'da 5-6-7 saate kadar düştü. Neredeyse %50 performans düşüklüğü var batarya konusunda. Miui 9'un sevdiğim tek 2 özelliği var, biri uygulama kilitlemenin yeni hali, diğeri ise ekran bölme.

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Kvk'yı bilemiyorum fakat Delta servis'in kendi sitesinde Root vb. işlemlerin yapılmasının garanti dışı kalmadığını belirtmesine rağmen ben bir türlü güvenip cihazın Bootloader kilidini açamadım. Bugünde kendilerine mail çektim tekrardan durumu bir yetkilinin ağzından öğrenmek açısından, yok yere riske girmeyi istemem açıkçası. Kvk da durum değişebilir, riske atmak istemiyorsanız kalsın derim ileriki güncellemeler ile yaşadığınız sıkıntılar düzelir diye düşünüyorum bende gelecek güncellemeleri beklemek taraftarıyım şu durumda bile.

Oyla:

paradox41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
X - Redmi 4A
Konular
9
Kvk'yı bilemiyorum fakat Delta servis'in kendi sitesinde Root vb. işlemlerin yapılmasının garanti dışı kalmadığını belirtmesine rağmen ben bir türlü güvenip cihazın Bootloader kilidini açamadım. Bugünde kendilerine mail çektim tekrardan durumu bir yetkilinin ağzından öğrenmek açısından, yok yere riske girmeyi istemem açıkçası. Kvk da durum değişebilir, riske atmak istemiyorsanız kalsın derim ileriki güncellemeler ile yaşadığınız sıkıntılar düzelir diye düşünüyorum bende gelecek güncellemeleri beklemek taraftarıyım şu durumda bile.

Senin sorun ne hocam ve kullandığın cihaz

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Senin sorun ne hocam ve kullandığın cihaz

Redmi Note 4 SD 3/32. Bl kilidini açarsam eğer ilk işim Mıuı 8'e dönmek olur adam gibi kararlı bir güncelleme gelene kadar. Onada yapayımmı yapmayımmı kararsızım zaten servislerin sağı solu belli olmuyor bugün kabul eder yarın senin başına kakar. 6 aydır kullanıyorum cihazı ufak tefek sıkıntılar yaşadım onlarda bir şekilde çözüme kavuştu.

Oyla:

paradox41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
X - Redmi 4A
Konular
9
Redmi Note 4 SD 3/32. Bl kilidini açarsam eğer ilk işim Mıuı 8'e dönmek olur adam gibi kararlı bir güncelleme gelene kadar. Onada yapayımmı yapmayımmı kararsızım zaten servislerin sağı solu belli olmuyor bugün kabul eder yarın senin başına kakar. 6 aydır kullanıyorum cihazı ufak tefek sıkıntılar yaşadım onlarda bir şekilde çözüme kavuştu.

Soru - Bootloader Sayacı Var mı?

hocam gönül rahatlığıyla kilidi açabilirsiniz, söyleyen kişi yetkili biri forumda.

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Soru - Bootloader Sayacı Var mı?

hocam gönül rahatlığıyla kilidi açabilirsiniz, söyleyen kişi yetkili biri forumda.

Bende açmayı düşünüyorum hocam bilgilendirme için sağolasın. En azından sorunlu sürümler geldiği zaman, sürümler arası downgrade işlemleri gerçekleştirebilmek büyük rahatlık. Bunun için servise cihazı götür getir yapmak yerine en iyisi forumumuzda değerli üstadlarımızın hazırladığı rehberleri izleyerek yapmak olacaktır.

Oyla:
Üst Alt