Soru Bootloader kilitli ve root atma videosunu deneyen var mı

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Youtube'da dolanırken gördüm gerçeklik payı var mı bunun deneyen oldu mu?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Videoyu parça parça izledim yanlışım varsa düzeltin,

Bahsi geçen uygulama bir virtual tools, sisteminize root izni vermiyor telefona kurduğu sisteme root izni veriyor. Sistem içine sistem kuruyor. Yani cihazın kendi işletim sistemini değil o uygulamanın kendi içinde kurduğu işletim sistemine root izni veriyor. Öyle çok işe yarayacak bir durum olacağını düşünmüyorum. Yapacağınız tum işlemleri uygulama içinde yapıp kullanabileceksiniz. Videoyu atlaya atlaya izlediğimde gördüğüm kadarıyla durum bu.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Sanal makine mantığıyla Android içine Android kurup rootlamış (uygulamanın kendi özelliği herhalde) ancak bu root çok bir işe yaramıyor ve sadece sanal makine içinde çalışıyor.

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Sanal makine mantığıyla Android içine Android kurup rootlamış (uygulamanın kendi özelliği herhalde) ancak bu root çok bir işe yaramıyor ve sadece sanal makine içinde çalışıyor.
Tamamen fake video demekki
Videoyu parça parça izledim yanlışım varsa düzeltin,

Bahsi geçen uygulama bir virtual tools, sisteminize root izni vermiyor telefona kurduğu sisteme root izni veriyor. Sistem içine sistem kuruyor. Yani cihazın kendi işletim sistemini değil o uygulamanın kendi içinde kurduğu işletim sistemine root izni veriyor. Öyle çok işe yarayacak bir durum olacağını düşünmüyorum. Yapacağınız tum işlemleri uygulama içinde yapıp kullanabileceksiniz. Videoyu atlaya atlaya izlediğimde gördüğüm kadarıyla durum bu.
video başlığında bl kapalıyken rootlama denmişte o yüzden sordum dediğiniz gibi sanal sistemde root kullanmak işe yarar bişey değil

Üst Alt