Yardım Bootloader kilitli, "the system has been destroyed" hatası veriyor. Mi hesabı uçtu?

huseyinekrem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
3
İyi günler,

Telefonu satmayı düşündüğüm için bootloader kilidini kapatıp Xiaomi hesabından logout oldum. Önce logout oldum, sonra fastboot oem lock komutuyla kilitleme işlemini yaptım. Sorun şu ki bunu yapınca cihaz fastboot hariç hiç bir yere girmez oldu. "the system has been destroyed" yazıyor ve başka bir şey yaptırmıyor, bootloopa bile girmiyor. Bootloader kilitli olmasa miflash ile stock rom yükler geçerdim tekrar, ancak böyle kaldım.

Asıl sorun Xiaominin gerek sitesinden, gerek unlock tool ile hiç bir türlü kendi hesabıma giremiyor oluşum. Buhar olup uçtu hesap. Kullanıcı kimliğini de hatırlamıyorum o numaralardan oluşanı. Telefon numarasıyla deniyorum, başka hesaplar açıyor onunla, sanki hiç kullanılmamış gibi. Şifremi unuttum kısmından e mail yazınca böyle bir hesap yok diyor. Hal böyle olunca tanımlı cihaz olan hesaba giremeyince ayarlardan oem kilidini aç uyarısı veriyor. Az önce girip güncel bir unlock tool ile denediğimde Error try again later (-1) gibi bir şey yazmıştı. Çözüm olarak da eski sürüm unlock tool ile deneyin yazmışlar ki daha önce de başıma gelmişti. Şimdi onu denemek istediğimde ise hesabıma sokmuyor :D Sanırım yetkili hesap yolu göründü... Belki çok denediğim için sıkıntı olmuştur diye yarın tekrar deneyeceğim. O zamana kadar bir fikri olan var ise yardımcı olursa sevinirim.

dissident63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Sanane
Konular
0
yetkili hesap lazım hocam açtırmanız için

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Forumun tamircisi H.kadioglu hocamdan yardım alabilirsiniz uzaktan her türlü işlemi yapabilir.

huseyinekrem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
3
Açılabilecek bir şeyse şükür :D Saçma sapan dert açtım başıma...

Üst Alt