Yardım Bootloader kilidim süre geçmesine rağmen açılmıyor

DorukCR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semsi
Cihazım
10T PRO
Konular
4
Merhaba Ben Mi 10T Pro kullanıcısıyım.

Telefonumun bootloader kilidi her ne yaptıysam açılmadı, bootloader süresi bitmedine rağmen denediğim de tekrar süre verdi ve cihazım artık 1 ay için de kapanacak. Lütfen yetkili hesap olan birisi yada bu işten anlayan bootloader kilidini beklemeden edl mod ile falan açabilecek birisi varsa yardımcı olsun. Cihazı yeni aldım yurtdışı cihazdı, 3 aay çalıştım almak için. Ücretli yapacak olanlara da ücreti neyse veririm

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba Ben Mi 10T Pro kullanıcısıyım.

Telefonumun bootloader kilidi her ne yaptıysam açılmadı, bootloader süresi bitmedine rağmen denediğim de tekrar süre verdi ve cihazım artık 1 ay için de kapanacak. Lütfen yetkili hesap olan birisi yada bu işten anlayan bootloader kilidini beklemeden edl mod ile falan açabilecek birisi varsa yardımcı olsun. Cihazı yeni aldım yurtdışı cihazdı, 3 aay çalıştım almak için. Ücretli yapacak olanlara da ücreti neyse veririm
Hocam boot kilidi herkeste aynı şekilde süre verir yetkili hesap ile de açılmaz boot kilidi.
XiaoMiTool V2 ile açmayı deneyin birde normal unlock tool basen sıkıntı çıkarıyor ama V2 sorunsuz açıyor en son mi 10 t cihazda normal uygulamada sıkıntı yaşadım v2 ile tek seferde açmıştım

DorukCR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semsi
Cihazım
10T PRO
Konular
4
Hocam boot kilidi herkeste aynı şekilde süre verir yetkili hesap ile de açılmaz boot kilidi.
XiaoMiTool V2 ile açmayı deneyin birde normal unlock tool basen sıkıntı çıkarıyor ama V2 sorunsuz açıyor en son mi 10 t cihazda normal uygulamada sıkıntı yaşadım v2 ile tek seferde açmıştım
Denedim, o kadar çok denedim ki. Ama devamlı hata veriyor, özel DM yolu ile numaranızı iletseniz size hatayı atsam yardımcı olabilir misiniz. Cidden çok az bi süre kaldı 😟

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam şuan elimden gelen bişey yok cuma günü ev taşıdım önceki adreste fiber vardı şimdiki adreste Yok fiberden edls geçiş yaptığım nakil sıkıntılı kısacası evde net yok size dediklerim dışında diyebileceğim bir alternatif yok son çare cihazı format atıp daha önceden mi hesabı kurulmamış bir hat ile mi hesabı oluşturup o hesap ile Boot kilidi başvurusunda bulunmanız olur yapacak başka bir şey yok çünkü herşey xioaminin kendi elinde

DorukCR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semsi
Cihazım
10T PRO
Konular
4
Hocam şuan elimden gelen bişey yok cuma günü ev taşıdım önceki adreste fiber vardı şimdiki adreste Yok fiberden edls geçiş yaptığım nakil sıkıntılı kısacası evde net yok size dediklerim dışında diyebileceğim bir alternatif yok son çare cihazı format atıp daha önceden mi hesabı kurulmamış bir hat ile mi hesabı oluşturup o hesap ile Boot kilidi başvurusunda bulunmanız olur yapacak başka bir şey yok çünkü herşey xioaminin kendi elinde
Dediğiniz gibi yaptım, Cihazın kapanmasına 13 14 gün var, bootloader 26 gün sonra açılıyor. Gelecek ayın 8'in de hayırlısı 😕

Birde ek olarak sormak istiyorum, 2 aylık geçici açtırma falan gördüm internette. Bunlar doğru mu oluyor mu acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

SerseristyLe, V2 artık çalışmıyor,son sürümü kullanın.

Teşekkürler ederim, dediğiniz gibi yaptım, son çare telefon kapanmadan başka hat ile başvuru yaptım. Gelecek zamanı bekliyorum

Üst Alt