Yardım Bootloader kilidi

sasa1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baris
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
9
K20 proyu satiyorum satmadan fabrika ayarlarına dondurcem fakat fabrika ayarlarına alırken IMEI gitmesi gibi sorunlar yaşandığını gördüm o sorun değil IMEI atılmadı zaten telefona kendi imeside gitmez herhalde. Fakat bootloader kilidini açmıştım onda bir sorun olurmu BT kilidi kapanması gibi bir sorun yasarmiyim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
K20 proyu satiyorum satmadan fabrika ayarlarına dondurcem fakat fabrika ayarlarına alırken IMEI gitmesi gibi sorunlar yaşandığını gördüm o sorun değil IMEI atılmadı zaten telefona kendi imeside gitmez herhalde. Fakat bootloader kilidini açmıştım onda bir sorun olurmu BT kilidi kapanması gibi bir sorun yasarmiyim
Cihaz çin cihazı ise sonradan global rom kilit açılıp yüklendiyse kapatmaya çalıştığınızda brick olur açık kalsın kilidi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Cihaz sıfırlama ile BL kilit kapanmaz.
Tüm hesaplardan çıkış yapıp (mi hesabı,gmail vs) o şekilde sıfırlayın.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu konuda cevapları verilmişti hocam. Eğer merak ettiğiniz bir soru var ise bu konudan devam ediniz

Üst Alt