Çözüldü Bootloader Kilidi

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global 14.0.7
Telefon Modeli
Xiaomi 13
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba Xiaomi Türkiye Garantili Xiaomi 13 Aldım. Genellikle Xiaomi Miui Default Romlarını Pek Seviyorum. O Yüzden Eu rom kurmak İstiyorum. Bootloader Kilidini Açarsam Garanti Dışı Kalacak Telefon Biliyorum. Garantiye Göndermeden Önce Default Rom Yükleyim Bootloaderi Kitlersek Garanti Kapsamına Tekrar Girer mi?

Çözüm
Merhaba Xiaomi Türkiye Garantili Xiaomi 13 Aldım. Genellikle Xiaomi Miui Default Romlarını Pek Seviyorum. O Yüzden Eu rom kurmak İstiyorum. Bootloader Kilidini Açarsam Garanti Dışı Kalacak Telefon Biliyorum. Garantiye Göndermeden Önce Default Rom Yükleyim Bootloaderi Kitlersek Garanti Kapsamına Tekrar Girer mi?
Hocam bootloader kilidi açıldığı teknik servis tarafından her türlü anlaşılıyor ama bunu direkt telefona işlem yapar yapmaz mı anlıyorlar yoksa biraz kurcalıyorlar mı orası muamma, teknik servis bilir açıp kapatıldığını

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisi Olan yada Daha Önce Yapan Birisi Varsa Aydınlatırsa Sevinirim.

Oyla:

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
34
Hocam bootloader kilidi açıldığı teknik servis tarafından her türlü anlaşılıyor ama bunu direkt telefona işlem yapar yapmaz mı anlıyorlar yoksa biraz kurcalıyorlar mı orası muamma, teknik servis bilir açıp kapatıldığını

Oyla: Çözüm

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman Hiç riske gerek yok.

Oyla:
Üst Alt