Yardım Bootloader Kilidi

Ajos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4g
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhabalar mi 11 lite 4g için eu rom yüklemek istiyorum öncelikle mantıklı mıdır ikinci olarak da bootloader nasıl açıcam bilmiyorum 160 saat vs diyorlar o süreyi nerden görcez bi yardımcı olur musunuz

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Bootloader Kilidi Nasıl Açılır?
Öncelikle telefonunuzda Ayarlar/Telefon Hakkında/MIUI sürümü üzerine 7 defa tıklayarak geliştirici seçeneklerini açmanız gerekiyor. Daha sonra geri gelerek Ayarlar/Ek Ayarlar/Geliştirici Seçenekleri altında yer alan "Mi Kilit Açma Durumu" bölümüne girerek cihazınızı Mi hesabınıza eklemelisiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra adresine girerek Mi hesabınızla oturum açın. Oturum açtıktan sonra gelen sayfadan MiFlashUnlock uygulamasını indirebilir ve kilidinizi açabilirsiniz. Kilidi açmak için; uygulama indikten sonra cihazınızı kapatın, ses kısma ve güç tuşlarına beraberce basarak açın. Tamirci android logosunu gördüğünüzde bilgisayara bağlayın ve MiFlashUnlock aracında anlatıldığı şekilde ilerleyin. Çok büyük ihtimalle son aşamada 72, 96 veya 360 saat bekleyin gibi bir hata alacaksınız. Bu durum Xiaomi'nin güvenlik amacı ile almış olduğu bir tedbir. Belirlenen süre kadar bekledikten sonra tekrar denemeniz halinde kilidiniz sorunsuz açılacaktır. Detaylı bir anlatım açın burada veya burada yer alan konuyu inceleyebilirsiniz.
Boot kilidini için üstteki mesajdaki linklerden destek alabilirsiniz.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
peki sizce mantıklı mı geçmek
Cihaza sahip olmadığım için, kullanıcıların cevaplarını beklemeniz daha iyi olacaktır. Garantisi olmayan cihazlarda boot kilidi açmak her zaman tercih edilen bir seçenektir.

Oyla:

Ajos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4g
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaza sahip olmadığım için, kullanıcıların cevaplarını beklemeniz daha iyi olacaktır. Garantisi olmayan cihazlarda boot kilidi açmak her zaman tercih edilen bir seçenektir.
Hocam 3 sorum daha olacak cevaplarsanız çok mutlu olurum
1. Bir yerde "eu rom kurunca parmak izi yüz tanıma vs kullanılamıyor diye duydum doğru mu
2. Google pay de sorun çıkarıyormuş diye okudum yani play storeden satın alım vs yapılamıyor mu
3.Tekrar orijinal roma dönmek istersem nasıl yaparım
Cevaplarsanız çok mutlu olurum

Oyla:
Üst Alt