Yardım Bootloader Kilidi (Please unlock 408 hours later)

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba arkadaşlar mi 9t pro cihazımın bootloader kilidini açmak istedim fakat mi unlock uygulamasında Please unlock 408 hours later hatasını alıyorum yardım edermisiniz.

Ekli dosyalar

• asdsad.jpg
    asdsad.jpg
    564,9 KB · Görüntüleme: 280

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Galiba mi 9t proya özel bu ?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Aziz06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
9T pro
Konular
0
800 saati bekledim 2 defa en son 1440 saat verdi Allah belasını versin ne alaka süre artması bu telefonun
2 kez 888 saati mı bekledin hocam?
Ve sonrasında 1440 saat vermesi hiç normal bir durum değil. İnan bana 1440 saat sonrada açmayacaklar. Nedeni artık seni tespit ettikleri. Olur da başka cihaz alırsan O sim kart ile değil, ilk kez Xiaomi cihazına takacağım bir sim kart kullan.

Oyla:

techo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
0
Benim cihaz 397, 213 ve son olarak da 239 saat süre verdi. En son verdiği süre boyunca genelde telefonu simkartin internetiyle kullandim ve 239 saatin sonunda bootloader kilidini açtım. Sürekli süre vermesi elefonun wifiye bağlı olmasıyla ilgili midir bilmiyorum ama süre alan arkadaşlar deneyebilirler. . Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Oyla:

Nefah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
2 kez 888 saati mı bekledin hocam?
Ve sonrasında 1440 saat vermesi hiç normal bir durum değil. İnan bana 1440 saat sonrada açmayacaklar. Nedeni artık seni tespit ettikleri. Olur da başka cihaz alırsan O sim kart ile değil, ilk kez Xiaomi cihazına takacağım bir sim kart kullan.
Onuda denedim hocam cihaz değiştirdim yeni cihaz aldım başka simlendeneeim yine aynı süre sürekli artiyor. Geliştirici seçenekleri kendiliğinden kapanıyor sanırım bu yüzden 6 ay oldu iki cihaz içinde hala açılmadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim cihaz 397, 213 ve son olarak da 239 saat süre verdi. En son verdiği süre boyunca genelde telefonu simkartin internetiyle kullandim ve 239 saatin sonunda bootloader kilidini açtım. Sürekli süre vermesi elefonun wifiye bağlı olmasıyla ilgili midir bilmiyorum ama süre alan arkadaşlar deneyebilirler. . Bekleyen herkese sabır diliyorum.
Telefona bootloader başvurusu yapıp kapatıp 1 hafta sonra hiç kullanmadan açtığım oldu wifi ile alakalı olcagini sanmıyorum.

Oyla:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
168 ve 213 saatten sonra, 212 saat daha verdi.
Xiaomi sabır testi uyguluyor bana

Yukarda yazmış olduğum saatlere ek bu gün 232 saat daha verdi..

Oyla:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
sonunda başardım :) 4. kez süreden sonra bootloader kilidini açabildim.
bu sefer bi kaç şey uyguladım. belki sizinde işinize yarar diye yazmak istedim.
1. mi hesabını silip tekrar kurdum.
2. geliştirici seçeneklerinden cihazın kilit açma isteğini yaptım.
3. fastboot a alıp tekrar unlock yapmayı denedim süre değişmedi.
4. telefondan xiaomi'nin kendi tarayıcısından i.mi.com adresine girdim günlük.(sadece giriş yaptım)
5. i.mi.com adresine kilit acmakta kullandığım pcden girdim ve cihazı bul dedim cihazı buldu(1kez yaptım)
6. kesinlikle güvenlik, tarama, temizleme vs. işlemleri kullanmadım.

umarım sizinkide bir an önce açılır.

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
telefonu ilk aldığımda oem kilit açma ve unlocked talebini telefon üzerinden yaptım. sonrasında android sistem güncelleme hariç normal app güncellemelerini yaparak kullanmaya devam ettim. 1 haftanın sonunda bir kerede açıldı. mi hesabınızı doğrulayın kurtarma emaili ve facebook hesabınızı bağlayın yani mi hesabınız onaylı olsun başka ekstra birşey yapmadım ben

Oyla:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
telefonu ilk aldığımda oem kilit açma ve unlocked talebini telefon üzerinden yaptım. sonrasında android sistem güncelleme hariç normal app güncellemelerini yaparak kullanmaya devam ettim. 1 haftanın sonunda bir kerede açıldı. mi hesabınızı doğrulayın kurtarma emaili ve facebook hesabınızı bağlayın yani mi hesabınız onaylı olsun başka ekstra birşey yapmadım ben
Benim ilk actigim cihazdaki hesabim bu, 3 gun verdi hemen açılmıştı. 1 sene gecti nerdeyse üstünden şimdi 4.seferde açıldı. Yani kurtarma postasi telefonu facesi ilk açtığım günden beridir vardı. Xiaomi mi9 mi9t mi9tpro da felan var bu sorun genelde.

Oyla:

Ziya0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ziya
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
0
168 ve 213 saatten sonra, 212 saat daha verdi.
Xiaomi sabır testi uyguluyor bana

Ben bootlader kilidini pcden yapmadım telefondan yaptım herşeyi tam yaptım ama bana herhangi bir süre vermedi ve bu verdiği süreler nerede yazıyor

Oyla:
Üst Alt