Yardım Bootloader Kilidi (Please unlock 408 hours later)

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba arkadaşlar mi 9t pro cihazımın bootloader kilidini açmak istedim fakat mi unlock uygulamasında Please unlock 408 hours later hatasını alıyorum yardım edermisiniz.

Ekli dosyalar

• asdsad.jpg
    asdsad.jpg
    564,9 KB · Görüntüleme: 279

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
bilgisayardan yeni mi hesabı olusturun ve daha önce mi hesabında kullanılmamıs bir telefon numarasını hesaba ekleyin.
ardından cihazınızı fabrika ayarlarına çevirin (çevirmeden önce mi hesabını ve google hesabını kaldırın)
bilgisayarda olusturdugunuz hesabı telefona girin.
İşlemi dogru ve sırasına göre yaparsanız, 168 saate düşecektir.

Oyla:

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Hocam dediklerinizi sırası ile yaptım 400 saate düşmüştü şuan tekrar 408 oldu :(

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar,
Bir hata değil, bir güvenlik önlemidir. Tüm Xiaomi cihazlarının Bootloader kilidi açılırken belli bir bekleme süresi verilir. Bu süreyi düşürmenin veya beklemeden açmanın tek yolu yetkili hesapa sahip olmaktır.

408 saat sonra aynı işlemleri tekrarladığınız da Bootloader kilidiniz açılacaktır.
Hesaplar dan çıkış yapmayınız. Sıfırlama yapmayınız.
Gerekli olmadığı sürece Güncelleme gelirse yapmayınız.

Oyla:

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhabalar,
Bir hata değil, bir güvenlik önlemidir. Tüm Xiaomi cihazlarının Bootloader kilidi açılırken belli bir bekleme süresi verilir. Bu süreyi düşürmenin veya beklemeden açmanın tek yolu yetkili hesapa sahip olmaktır.

408 saat sonra aynı işlemleri tekrarladığınız da Bootloader kilidiniz açılacaktır.
Hesaplar dan çıkış yapmayınız. Sıfırlama yapmayınız.
Gerekli olmadığı sürece Güncelleme gelirse yapmayınız.
Merhaba hocam 408 saat bekledim ve şuan tekrar aynı işlemleri yaptığımda bana "please unlock 208 hours later" diyor :(

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba hocam 408 saat bekledim ve şuan tekrar aynı işlemleri yaptığımda bana "please unlock 208 hours later" diyor :(

Merhabalar hocam,
Sürenin neden uzadığını bilemiyorum.
208 saat /8 gün sonra tekrar deneyiniz.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Anladım hocam elimden başka bir şey gelmiyor zaten bekleyeceğim yine

Skorpi hocamızın paylaşmış olduğu konudaki videoyu inceleyin hocam isterseniz. Sorumluluk size aittir.

Oyla:

akro72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Aynı model telefonların bootloader kilit süresi bazen farklı olabiliyor. Örneğin mi 9 se telefonun bootloader kilitlerini açıyordum tanıdıklarımın 168 saat veriyordu. Bir arkadaş getirdi aynı telefonu 888 saat verdi. Sizdeki şansızlık, saatin bitmesini bekleyeceksiniz.

Oyla:

Wolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ilker
Cihazım
9T PRO
Konular
7
Anladım hocam elimden başka bir şey gelmiyor zaten bekleyeceğim yine
2 ayrı 9T pro cihazda 648 ler ardından 200 bilmem kaçlar yemiş birisi olarak olayı yorumlayayım.
- Öncelikle kesinlikle cihazından mi hesap değişikligi oldu ilk aldıkları sure 168 saat olurken egerki bu sure zarfında açılmazlar yada hesap değişikligi olursa bu 648 saatlik sureyi yiyorsun ...
- Hesap değişikligi ve bilimum ıvır zıvır yaparak sureyi kısaltmayı deneme hiçbir işe yaramıyor(yazılan söylenen herşeyi denedim ama herşeyi) cihaz sisteme kabul edilince senin yaptıgın her yanlış işlem bu sure dolunca tekrar bir bekleme suresi almana neden olacaktır.

Tecrubeyle sabit Tavsiyem şu olur ki :
- Mutlaka mi hesabına oem kilidi açarken verdiğin telefon numaranı tanımla ve sms doğrulamasını yap.
- Oncelikle cihazındaki mi hesabına mail hesabını bağla , ardından cloud servisini aktif et (resimler kişisel filan yedeklendsin) ve mi hesabını browser üzerinden aralıklı zamanlarla ziyaret et. Bu söylediğim şeyler senin ikinci kez süre ötelemesini engellemek içindi.
- Cihazı aktif ettiğin sim kartını akşamları kapatma , hatta cihazı hiç kapatma .
- Unutma imei suresi dolsa bile cihaz açılma suresi etkilemiyor cihaz sadece ilk başvuru için sim kart aktivasyonu yapılıyor.
Kafanı da çok takma cihaz oyle böyle zamanı gelince açılıyor sure ötelerse de paniye kapılma
Onunla geçmiş olsun bol şans

Oyla:
Üst Alt