Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

aseker76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abdurrahman
Cihazım
mi note3
Konular
0
Cmd de komutu nerde veriyorsunuz? Adb klasöründe vermeniz gerekiyor. ( kolay kurulumla da denedinizmi ) telefonunuzun driverları doğru yüklüyse ve verdiğim şekilde uyguladıysanız hata vermesi imkansız.
Hem adb içinden debedim hem cmd içinden bi çözemedim kolay kurulumu sadece dosya olarak görüntüleyebildim açık kalmıyor

Son düzenleme:

LegalWeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Öğrenci
Konular
61
unlock gelmiyor bana dediklerini yaptım bl kilidi için

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Hem adb içinden debedim hem cmd içinden bi çözemedim kolay kurulumu sadece dosya olarak görüntüleyebildim açık kalmıyor
İşlemleri 64 bit windows 7 ile yapıyorsunuz dimi. Kolay kurulum rar dosyasıdır. Onu indirdikten sonra klasöre açacaksınız onun içinde yükle diye bir program var onu çalıştıracaksınız bir pencere açılacak ve orda yazdığım adımları takip edeceksiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

unlock gelmiyor bana dediklerini yaptım bl kilidi için
64 bit windows 7 ile yapıyorsanız ve driverlarınız doğru yüklüyse gelir.

aseker76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abdurrahman
Cihazım
mi note3
Konular
0
İşlemleri 64 bit windows 7 ile yapıyorsunuz dimi. Kolay kurulum rar dosyasıdır. Onu indirdikten sonra klasöre açacaksınız onun içinde yükle diye bir program var onu çalıştıracaksınız bir pencere açılacak ve orda yazdığım adımları takip edeceksiniz.

emrah kardeşim 64bit windows10 bu p c ben shift + sağ tuşla komut penceresi açıyorum kolay kurulumu açtım ve yüklenmiyor windows 10 olduğuiçin galiba

senin verdiğin adb dosyasının içine şuradan indirdiğim dosyayı attım komut verdim twrp açıldı ama şifre istiyor ne yapmalıyım ?

Son düzenleme:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
emrah kardeşim 64bit windows10 bu p c ben shift + sağ tuşla komut penceresi açıyorum kolay kurulumu açtım ve yüklenmiyor windows 10 olduğuiçin galiba

senin verdiğin adb dosyasının içine şuradan indirdiğim dosyayı attım komut verdim twrp açıldı ama şifre istiyor ne yapmalıyım ?
Kolay kurılumu komut penceresiyle siz açmayacaksınız. Rar dosyasını klasöre çıkartıp yukle.bat dosyasını çalıştıracaksınız.

Şifre konusunda bilgim yok. Benim twrp de şifre istenedi hiç.

chemsul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
note 3
Konular
0
Eline sağlık anlatımın için. İlk kez yaptım ve sorunsuz olarak güncelledim. Sonrasında sesi de yükselttim. Bu ne ses . Müthiş oldu telefon. Sesin bukadar yükseleceğini tahmin etmemiştim.

LegalWeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Öğrenci
Konular
61

win 8.1 pro 64 bit kullanıyorum pc yi resleyince düzeldi 72 saat verdi pazartesi akşamı denedim perşembe akşamı yapmam gerekiyor değil mi ?

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
Yüklemeyi buradan yapınca magisk kalkıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-01-08-18-12-08-619_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2019-01-08-18-12-08-619_pl.zdunex25.updater.png
    76,5 KB · Görüntüleme: 14

aseker76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abdurrahman
Cihazım
mi note3
Konular
0
emrah teşekkürler kardeşim sesi daha denemedim ama hepsini yükledim sonunda emeğine sağlık internetteki en basit anlatım senin paylaşımın.

LegalWeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Öğrenci
Konular
61
emrah teşekkürler kardeşim sesi daha denemedim ama hepsini yükledim sonunda emeğine sağlık internetteki en basit anlatım senin paylaşımın.
72 saat verdi pazartesi akşamı denedim perşembe akşamı yapmam gerekiyor değil mi ?

Üst Alt