Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
yaz bakalım bildirim çubuğuna ismini bakalım çıkıyormu en üste ben orayı biliyorum kararlı sürümde ismini yada operatör ismini yazıyordu göster gizle diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Miui 10 da sadece kilit ekranında çıkıyor. Kilit açıkken bildirim panelinde gözükmüyor kaldırılmış.

yigitburakozden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
xiaomi
Konular
1
1.6 sorun yaşıyorum sürücüleri güncelleyemiyorum.

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
onu da saat gibi ekleyebilirmisiniz acaba çalışma varmı bu konuda teşekkür ederim

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
1.6 sorun yaşıyorum sürücüleri güncelleyemiyorum.
Twrp yükleme 1.6 da mı sorun yaşıyorsunuz? Windows 7 64 bit mi acaba ?

onu da saat gibi ekleyebilirmisiniz acaba çalışma varmı bu konuda teşekkür ederim
Bende araştırdım ama ne yazıkki bildirim paneline operatör adı yazdırmayı bulamadım. EU Rom sitesine de bu konuda baya bi geri dönüş olmuş belki ilerleyen güncellemelerde yapabilirler. Yada saat gibi ilerde ek yama çıkabilir.

yigitburakozden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Twrp yükleme 1.6 da mı sorun yaşıyorsunuz? Windows 7 64 bit mi acaba ?

Bende araştırdım ama ne yazıkki bildirim paneline operatör adı yazdırmayı bulamadım. EU Rom sitesine de bu konuda baya bi geri dönüş olmuş belki ilerleyen güncellemelerde yapabilirler. Yada saat gibi ilerde ek yama çıkabilir.

Hocam dün gece 3e kadar uğraştım, sonunda başardım. Twrp yükleme öncesi aygıt yöneticisi telefonun yanında ünlem işareti çıkıyor. Driver güncellemesi yapamıyordu.
Soru - mi note 3 twrp o l m u y o r buradaki twrp uygulaması ile her şey otomatik oluyor. Sonrasında ufak sorunlar olsa da eu romu yükledim ardından sesi düzenledim. Acemi biri olarak bunları yaptım mutluyum. Ses şuan anlaşılır düzeyde. BİP ten arama yapınca biraz düşük gibi geldi. Onun dışında öncelikle sizin rehberiniz ve forum sayfamız sayesinde başarılı bir yükleme yaptım. Herkese teşekkürler. :)

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Hocam dün gece 3e kadar uğraştım, sonunda başardım. Twrp yükleme öncesi aygıt yöneticisi telefonun yanında ünlem işareti çıkıyor. Driver güncellemesi yapamıyordu.
Soru - mi note 3 twrp o l m u y o r buradaki twrp uygulaması ile her şey otomatik oluyor. Sonrasında ufak sorunlar olsa da eu romu yükledim ardından sesi düzenledim. Acemi biri olarak bunları yaptım mutluyum. Ses şuan anlaşılır düzeyde. BİP ten arama yapınca biraz düşük gibi geldi. Onun dışında öncelikle sizin rehberiniz ve forum sayfamız sayesinde başarılı bir yükleme yaptım. Herkese teşekkürler. :)
Olmasına sevindim. Ses konusuna gelirsek daha yükseği hoparlörleri patlatma tehlikesi mevcut. Orjinali 84 bu ek ile ses seviyeleri 88 oluyor. 89 ilede denedim ses cızırdamaya başlıyor. Açıkçası korktum patlatmaktan 88 seviyesine geri aldım.

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
merhaba Ahize ve Hoparlör Ses Yükseltmesi e.u rom tüm cihazlar için uygunmudur

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
merhaba Ahize ve Hoparlör Ses Yükseltmesi e.u rom tüm cihazlar için uygunmudur
Sizin Cihazınız Nedir? Bu Sadece Mi Note 3 Cihazıyla uyumlu.

Hocam Sizin verdiğiniz sayfadaki uygulamayı inceledim. Aynısından bende yaptım ve ana konuya ekliyorum. Fakat O uygulamadada benim anlattıklarım harici birşey yoktu. Sizin driver sorununuz varmış anlaşılan. Aynı derdi bende yaşamıştım. Sonradan Fastboot moda aldığımda driver larımı windows kendi otomatik yüklemişti. Büyük bir ihtimal sizdede aynısı olmuş olabilir. Fastboot a aldığınız da windows driver larınızı yüklemiştir.

Son düzenleme:

yigitburakozden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Sizin Cihazınız Nedir? Bu Sadece Mi Note 3 Cihazıyla uyumlu.

Hocam Sizin verdiğiniz sayfadaki uygulamayı inceledim. Aynısından bende yaptım ve ana konuya ekliyorum. Fakat O uygulamadada benim anlattıklarım harici birşey yoktu. Sizin driver sorununuz varmış anlaşılan. Aynı derdi bende yaşamıştım. Sonradan Fastboot moda aldığımda driver larımı windows kendi otomatik yüklemişti. Büyük bir ihtimal sizdede aynısı olmuş olabilir. Fastboot a aldığınız da windows driver larınızı yüklemiştir.
Sürücüler güncelleme hatası alınca diğer arkadaşın kurulumu ile denedim. Benim gibi yeni başlayan arkadaşlar için tek tuşla ileri gitmesi büyük kolaylık oldu. Yüz tanıması güzel şuan için sorunsuz çalışıyor memnunum yardımlar için çok sağolun. Facebook'ta benim gibi arkadaşları buraya yönlendiriyorum.

Cengizhan91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengizhan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Arkadaşlar selamlar,

Dosyayı indirdim. Unlock.exe'yi çalıştırıp, mi hesabıyla giriş yapmaya çalıştığımda;

Account application area query failed

şeklinde bir hata alıyorum. Sebebi nedir acaba ?

Üst Alt