Yardım Bootloader Kilidi Kapatma Hakkında

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya Global 14.0.6 (TLIIDXM)
Telefon Modeli
xiaomi 12 lite
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Arkadaşlar
Uzun zaman önce bootloader Kilidini açtım ve Stock Rom Endonezya romunu xiaomi 12 lite telefonuma kurdum.Şimdi Kilidi kapatmak istiyorum
Bunun için mi flashla tekrardan clean all seçeneğini kurmam mı gerekir ki bu işlemi yapmadan kurabileceğim program ya da yazılım varsa daha iyi olur. Ayrıca Cihaz sıfırlanır mı sıfırlanmadan yapabileceğim bir durum var mı

Teşekkürler

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba Arkadaşlar
Uzun zaman önce bootloader Kilidini açtım ve Stock Rom Endonezya romunu xiaomi 12 lite telefonuma kurdum.Şimdi Kilidi kapatmak istiyorum
Bunun için mi flashla tekrardan clean all seçeneğini kurmam mı gerekir ki bu işlemi yapmadan kurabileceğim program ya da yazılım varsa daha iyi olur. Ayrıca Cihaz sıfırlanır mı sıfırlanmadan yapabileceğim bir durum var mı

Teşekkürler
cevap verecek yokmu🥴

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bootloader kilidini kapatmak için mi flash ile rom yüklerken clean all and lock seçili olması gerekiyor. Cihazdaki tüm veriler silinir.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Merhaba Arkadaşlar

Teşekkürler
Zaten uzun zaman önce açmışsınız, bir zararını gördünüz mü? Hayır, o zaman kapatmayın, güncelleme gelirse, Trwp üzerinden yapmak durumunda kalacaksınız... Yani kısacası, ben olsam kapatmazdım ama tabiki yinede siz daha iyi bilirsiniz

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
cevap verecek yokmu🥴
Bende de Xiaomi redmi Note 10 Pro India modeli var. Içindeki Ron da 14.0.2 romu olup Endonezya romudur. Bootloader kilidi açık olup bu kilidi kod girme yöntemi ile kapatırsam cihazdaki hiçbir şey silinmemesi için cihazda Herhangi bir problem olur mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de Xiaomi redmi Note 10 Pro India modeli var. Içindeki Ron da 14.0.2 romu olup Endonezya romudur. Bootloader kilidi açık olup bu kilidi kod girme yöntemi ile kapatırsam cihazdaki hiçbir şey silinmemesi için cihazda Herhangi bir problem olur botlar kilidini kapatmak istememdeki sebep WhatsApp'ın telefonunda açılmıyor olması botlu odur kilidi açık olduğunda sahte yazılım uyarısı veriyor botlar kilidini kapatırsam WhatsApp'ı yükleyebileceğimi söylüyorlar Bu nedenle bunu kapatmak istiyorum cihazda herhangi bir sıkıntıya sebep olur mu

Oyla:

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Lütfen sorularıma cevap verir misiniz

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Xiaomi cihazlarda oem lock komutu risklidir. Normalde global cihazda global rom varken sorun olmaması gereklidir fakat bugüne kadar sorun yaşayan çok arkadaşımız oldu ve aklı başında hiç kimse bu işlemi tavsiye etmeyecektir. Bu nedenle konunun 3. mesajındaki cevap sizin için de geçerlidir.

Oyla:

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Xiaomi cihazlarda oem lock komutu risklidir. Normalde global cihazda global rom varken sorun olmaması gereklidir fakat bugüne kadar sorun yaşayan çok arkadaşımız oldu ve aklı başında hiç kimse bu işlemi tavsiye etmeyecektir. Bu nedenle konunun 3. mesajındaki cevap sizin için de geçerlidir.
Tamam da whatsap kuramıyorum dün cihazı sıfırladım IMEI uçtu IMEI yeniden yükledik şimdi yine aynı sorun devam ediyor whatsap yüklenmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon bilgilerim yazılım Rom bilgileri resimdeki gibidir but ne olur kilidini kapatırsam cihaz birik olur mu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-09-09-20-04-42-281_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-09-09-20-04-42-281_com.android.settings.jpg
    260 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt