Soru Bootloader Kilidi Açtıktan Sonra Rom Yükleme Hk.

serdar_gs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
5
Herkese merhaba.
X3 Pro cihaz var geçen Pazartesi öğle saatlerinde BL kilidini açma için 168 saat süre verdi oda bugün dolacak kilidi açacağım. Kilidi açtıktan sonra stock MIUI 13 sürümünü kurmayı düşünüyorum fastboot romu indirdim bu romu mi flash ile mi kuracağım yoksa minimal adb and fastboot ile mi kuracağım? Her ikisiyle de kurulabiliyor mu? Bildiğim kadarı ile recovery romlar twrp gibi uygulamalar ile kuruluyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
fastboot rom kuracaksanız bu şekilde.. mi flash dediğiniz uygulama videodakinin düğmelerle yapılan programcık yapılmış hali.

serdar_gs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fastboot rom kuracaksanız bu şekilde.. mi flash dediğiniz uygulama videodakinin düğmelerle yapılan programcık yapılmış hali.
Rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama BL kilidini açıp Mi Flash uygulaması ile MIUI 14'ten MIUI 13.0.1 fastboot sürümüne dönüş yaptım. Cihazda 13.0.1 sürümü kurulu ve güncelleyici güncelleme bulmuyor normalde 13.0.5 TR sürümü var ama gelmedi. BL kilidi açık olduğu için mi güncelleme gelmiyor bilginiz varmı? Eğer öyleyse twrp kurup 13.0.5 sürümü indirip kuracağım çünkü 13.0.5 sürümü sadece recovery olarak var.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama BL kilidini açıp Mi Flash uygulaması ile MIUI 14'ten MIUI 13.0.1 fastboot sürümüne dönüş yaptım. Cihazda 13.0.1 sürümü kurulu ve güncelleyici güncelleme bulmuyor normalde 13.0.5 TR sürümü var ama gelmedi. BL kilidi açık olduğu için mi güncelleme gelmiyor bilginiz varmı? Eğer öyleyse twrp kurup 13.0.5 sürümü indirip kuracağım çünkü 13.0.5 sürümü sadece recovery olarak var.
Hayır kilitle alakalı değil. Konuya uzaksınız twrp ile işlem yapmanız riskli. Mifirm.net sitesinde her sürüm mevcuttur. İndirin fastboot dan yükleyin

serdar_gs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır kilitle alakalı değil. Konuya uzaksınız twrp ile işlem yapmanız riskli. Mifirm.net sitesinde her sürüm mevcuttur. İndirin fastboot dan yükleyin
Mifirm sitesinden şimdi baktım Fastboot sekmesinde 13.0.1 sürümü var Zip sekmesinde 13.0.5 sürümü var oradan indirsem recovery olarak indirmeyecek mi? Ayrıca recovery romlar mi flash ile kurulabiliyor mu? Kusura bakmayın sizide biraz sorulara boğdum ama bir bilene danışarak yapmak istedim.

Üst Alt