Yardım Bootloader kilidi açmak için 1400 saat sorunu

MrMeral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Globalrom
Telefon Modeli
Mi9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba bootlader kilidini açmak için talepte bulundum xiaomi 1400 saat bekleme süresi verdi. Fakat 2 ay içerisinde telefon kapanabilir o yüzden bu süreyi kısaltmak veya başka bi yöntemle bootlader kilidini açmak istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Telefondaki Mi hesabınızdan çıkış yapıp tekrar aynı hesapla giriş yapın. Sonra tekrar deneyin süre aynı ise farklı bir Mi hesabı açıp onunla deneyin.
Mi unlock harici Bootloader açma yöntemi vardır. Formu araştırın. Bien arkadaşlar varsa yazar.

Oyla:

MrMeral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Konular
1
3 farklı numaradan 3 hesap kurdum hepsine de 1400 saat verdi malesef hatta en sondakinde Çin vpnsi ile ekledim hesabı bi işe yaramadı

Oyla:

Myriaydus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Frht
Cihazım
Mİ9 Se
Konular
0
Başka bi Mi hesabı açıp deneme olayını bilmiyorum, bugüne kadarki tüm cihazlarımda şahsen 170 saat süre gördüm. Sizin cihaz için arka kapak açılarak Edl modda işlem yapılabilir, bilginiz var ise kendinizde yapabilirsiniz. Fakat benim bildiğim kadarıyla 4 ay süre mevcuttu yanılmıyorsam. Bilginiz yok ise temiz bir yerde dediğim gibi işlem yapılır açılır kilit direkt yalnız o arka kapağı çıkartırken mümkünse insani güç uygulayan bir yer olması lazım.

Oyla:

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Başvuru yaptıktan sonra kapansa bile sıkıntı olmaz, 2 ay sonra bootloader açılır. Sadece başvuru sırasında hattın interneti gerekiyor. Ayrıca bu süre boyunca hattı çıkarmayın, güncelleme yapmayın, mi hesabındna çıkış yapmayın başka hesapla girmeyin.

Hesabı açın başvuruyu yapın sonrasında süreyi bekleyin, rom kurmayın. açıkcası kurcalamayın.
Yoksa süre bunun gibi 2 aya çıkabiliyor

Oyla:

ugurrbaysal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur baysal
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Arkadaşlar botlader kilidi nasıl halledeceğiz bı yardımcı olun 1128 saat nedir

Oyla:

kadirdb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
0
Çözebilen var mıdır 1440 saat diyor. Ve sim kartın kapanmasına 15-20 gün ya var ya yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oyla:
Üst Alt