Çözüldü Bootloader kilidi açma

mhmtdgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0
Telefon Modeli
Mi Note 10
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar yurtdışından aldığım Mi Note 10 cihazımın bootloader süresi devamlı artmakta ve beklediğim süre içinde IMEI süresi doldu.Bir IMEI devre dışı diğeride 10 gün sonra kapanacak ancak yeni süre olarak 18 gün verdi bunu ücretle açabilecek biri varsa bana destek olabilirmi lütfen.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba arkadaşlar yurtdışından aldığım Mi Note 10 cihazımın bootloader süresi devamlı artmakta ve beklediğim süre içinde IMEI süresi doldu.Bir IMEI devre dışı diğeride 10 gün sonra kapanacak ancak yeni süre olarak 18 gün verdi bunu ücretle açabilecek biri varsa bana destek olabilirmi lütfen.
Başvuruyu yaptıysanız IMEI kapansa da açabilirsiniz,ek olarak sürenin uzamaması için
Ota üzerinden Güncelleme geldiğinde yapmayınız.
Aynı Mi hesabıyla işlem yapınız Gerekli olmadığı sürece şifre değişimi veya kullanıcı adı değişimi yapmamaya çalışınız.
Cihazımı bul Aç / Kapa yapmayınız.
Mi Cloud senkronizasyonu arada bir de olsa yapınız. Tarayıcı üzerinden de Mi Cloud'a giriş yapınız.
Farklı bir Bilgisayar veya işletim sistemi kullanmamaya çalışınız.
Farklı sürüm bir Unlock tool kullanmamaya çalışınız.
Farklı bir sim kart kullanmayınız, Sim Slotu değiştirmeyiniz. Hat taşıma işlemi yapmayınız.
Hemen açılmasını istiyorsanız Zenex hocam ile iletişime geçip cihazı ona gönderin yetkili hesap ile kilidi hemen açacaktır.

Oyla:

mhmtdgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim StreX kardeşim.

Oyla:

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Dostum benim telefonun bozuk acilmiyor , ben bootloader kilidini açmak istiyorum nasıl açabilirim ?
Kardeş slm aynı problemi bende yaşadım az önce blother kilidini acacaktim aynı problem ben de de oldu bu ne anlama geliyor ne yapmamız lazım

Oyla:

WestCastle

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
2
Kardeş slm aynı problemi bende yaşadım az önce blother kilidini acacaktim aynı problem ben de de oldu bu ne anlama geliyor ne yapmamız lazım
vallaha bılsem söylicem yardımcı olmalarını beklıyorum adminlerin

Oyla:
Üst Alt