Yardım Bootloader Kilidi Açma Sorunu

mertsamipb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Sami
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Merhaba arkadaşlar.Redmi Note 6 Pro cihazımın kilidini açmak için en son sürüm Mi Flash'ı indirdim.Gerekn tüm ayarları yaptım.OEM kilit açma ve USB hata ayıklama da açık.Tüm sürücüler güncel.Ama Mi Flash telefonumu görmüyor.USB kablosu ve portunda bir sorun yok.W10 64 bit kullanıyorum.Mi Flash dosyasını "C://" dizinine de attım ama olmadı.Ne yapabilirim?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kilidi açmak için Mi Flash kullanmayacaksınız...

Bootloader Kilidi Nasıl Açılır?
Öncelikle telefonunuzda Ayarlar/Telefon Hakkında/MIUI sürümü üzerine 7 defa tıklayarak geliştirici seçeneklerini açmanız gerekiyor. Daha sonra geri gelerek Ayarlar/Ek Ayarlar/Geliştirici Seçenekleri altında yer alan "Mi Kilit Açma Durumu" bölümüne girerek cihazınızı Mi hesabınıza eklemelisiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra adresine girerek Mi hesabınızla oturum açın. Oturum açtıktan sonra gelen sayfadan MiFlashUnlock uygulamasını indirebilir ve kilidinizi açabilirsiniz. Kilidi açmak için; uygulama indikten sonra cihazınızı kapatın, ses kısma ve güç tuşlarına beraberce basarak açın. Tamirci android logosunu gördüğünüzde bilgisayara bağlayın ve MiFlashUnlock aracında anlatıldığı şekilde ilerleyin. Çok büyük ihtimalle son aşamada 72, 96 veya 360 saat bekleyin gibi bir hata alacaksınız. Bu durum Xiaomi'nin güvenlik amacı ile almış olduğu bir tedbir. Belirlenen süre kadar bekledikten sonra tekrar denemeniz halinde kilidiniz sorunsuz açılacaktır. Detaylı bir anlatım açın burada yer alan konuyu inceleyebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınız telefonunuzu görmüyorsa driver sorununuz vardır.

Oyla:
Üst Alt