Yardım Bootloader Kilidi Açma MIUI Unlock Status 10008 Hatası ve Çözümü

ticgiahboi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
mi note 3
Konular
6
iyi günler arkadaşlar ben blootloader ediyorum şimdi mi note 3 ancak 5 dk geçti %99 da kaldı bu işlem ne kadar sürer beklemelimiyim ? teşekkür şimdiden

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mi mix kulaniyorum ama unlock yapamadim %99 da hata veriyor ne yaptim ise olmadi yardim ederseniz sevinirim uzerinde miui 9 kararli surum var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ekranda ne yapmanız gerektiği zaten yazıyor, forumda bununla ilgili pek çok kez konuşuldu, google a orada yazanları yazsanız pek çok yazı çıkacak, neden araştırmıyorsunuz?

Oyla:

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
arkadaşlar evo garantili telefon bootloder kilidini kaldırınca garanti dışımı kalır telefon

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
arkadaşlar evo garantili telefon bootloder kilidini kaldırınca garanti dışımı kalır telefon
Delta garantili cihazlarda bootloader kilidi kaldırınca sorun olmuyor ama diğer servislerde durum ne bilemiyorum, isterseniz servisle iletişime geçip sorabilirsiniz.

Mi mix kulaniyorum ama unlock yapamadim %99 da hata veriyor ne yaptim ise olmadi yardim ederseniz sevinirim uzerinde miui 9 kararli surum var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
MIUI unlock status kısmından (kilit açma durumundan) MI hesapı aktif etmeniz lazım, china destekli vpn programı kurup öle deneyin yine hata alırsanız Xiaomi tool ile developer romu kurarsınız.

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
xiaomi tool uygulamasıyla developer romu kurup tekrar deneyin,forumda konusu mevcut.
Hocam şimdi detaylı baktım da güncelleyiciden kurabileceğim bir rom yok mu bu hatayı düzeltmek için verdiği hata 86006
Ayrıca dediğiniz yoldan pc ye bağlayarak rom değiştirirsem yüklü olan herşey silinir mi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-11-15-22-22-08-459_com.android.settings.png
    Screenshot_2017-11-15-22-22-08-459_com.android.settings.png
    171,3 KB · Görüntüleme: 55
Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam şimdi detaylı baktım da güncelleyiciden kurabileceğim bir rom yok mu bu hatayı düzeltmek için verdiği hata 86006
Ayrıca dediğiniz yoldan pc ye bağlayarak rom değiştirirsem yüklü olan herşey silinir mi ?
Evet bahsettiğimiz yöntemlerle her şey silinir yedeğiniz varsa yedek alın, zip uzantılı romu indirip Güncelleyici uygulamasıyla bir deneyin hocam isterseniz şanşınıza artık hata alırsanız Xiaomi tool ile bootlader kilidi kapalıyken developer romu kurarsınız.vermiş olduğum linkten cihazınza ait developer romu Güncelleyici uygulamasıyla bir deneyin.

Son düzenleme:
Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
custom romlarda calısır mı bu program miuipro yad eu rom gibi

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Evet bahsettiğimiz yöntemlerle her şey silinir yedeğiniz varsa yedek alın, zip uzantılı romu indirip Güncelleyici uygulamasıyla bir deneyin hocam isterseniz şanşınıza artık hata alırsanız Xiaomi tool ile bootlader kilidi kapalıyken developer romu kurarsınız.vermiş olduğum linkten cihazınza ait developer romu Güncelleyici uygulamasıyla bir deneyin.
Hocam güncelleyen isen kurdum geliştirici seçeneklerinden denedim hata almadım bu sefer PC ye bağlayıp bl açacaktır ki bu sefer de 99 da kaldı ve 72 saat bekleme süresi verdi 72 saat sonra tekrar deneyeceğim global geliştirici rom da sıkıntı çıkartır mı yoksa sorunsuz açar mı

Son düzenleme:
Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
hocam bu romları xiaomi tool ile kurabiliyor muyuz custom romlarda dahil full wipe şeklinde kuruyor mu program

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
hocam bu romları xiaomi tool ile kurabiliyor muyuz custom romlarda dahil full wipe şeklinde kuruyor mu program
Bazı romlar kuruluyor diye hatırlıyorum yanlışım yoksa şahsen kurup denemedim temiz kurulum yapıyor her şey silinir.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam güncelleyen isen kurdum geliştirici seçeneklerinden denedim hata almadım bu sefer PC ye bağlayıp bl açacaktır ki bu sefer de 99 da kaldı ve 72 saat bekleme süresi verdi 72 saat sonra tekrar deneyeceğim global geliştirici rom da sıkıntı çıkartır mı yoksa sorunsuz blog açar mı
72 saat boyunca rom değiştirmeyin, 72 saat dolduğunda kilidi açabileceksiniz.

Oyla:
Üst Alt