MIUI 12 Bootloader kilidi açık olmayan Mİ 9T'ye MİUİ 12 Global Stable kurulabilir mi ?(XiaoMiTool V2)

zfrmrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
Bootloader kilidi açık olmayan bir Mi 9T'ye MİUİ 12 Global Stable yüklenebilir mi ? Bootloader kilidi açık olmayan cihazlar için XiaoMiTool V2 uygulaması ile (Veya başka bir uygulama ile)rom yüklenebilir deniliyor ama Global Stable rom yüklenebiliyor mu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. (MİUİ 12 için beta başvurusu da yapmadım)(Bootloader kilidi açma başvurusu yaptım 30 gün zaman verdi)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Beta başvurusunda bulunmadıysanız bootloader açılıp twrp yüklemeden yükleyemezsiniz hocam.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bootloader kilidi açık olmayan bir Mi 9T'ye MİUİ 12 Global Stable yüklenebilir mi ? Bootloader kilidi açık olmayan cihazlar için XiaoMiTool V2 uygulaması ile (Veya başka bir uygulama ile)rom yüklenebilir deniliyor ama Global Stable rom yüklenebiliyor mu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. (MİUİ 12 için beta başvurusu da yapmadım)(Bootloader kilidi açma başvurusu yaptım 30 gün zaman verdi)
Elinizi korkak alıştırmayın hocam Türkiye garantili 9t kullanıyordum.Bl açtım twrp vs costum romlar..eu rom miui 12 deyim şimdi gayet hoş tavsiye ederim.İyice araştırmadan işlem yapmayın tabi.

zfrmrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
Elinizi korkak alıştırmayın hocam Türkiye garantili 9t kullanıyordum.Bl açtım twrp vs costum romlar..eu rom miui 12 deyim şimdi gayet hoş tavsiye ederim.İyice araştırmadan işlem yapmayın tabi.
10 gün falan kaldı Bootloader kilidinin açılmasına açılınca hem root atacağım hem eu rom kuracağım Teşekkürler

Üst Alt