Çözüldü Bootloader kilidi açarken sorun

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Arkadaşlar bilgisayara pdanet i kurdum Ayrıca Unlock sayfasından unlock programınıda indirdim fakat bir türlü unlock yapamıyorum şu hatayı alıyorum sorun nedir?
Yardımcı olabilirse biri çok sevinirim.
Cihaz mi max 2
Resim:
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Hocam genellikle sunucu hatası olduğunda bu tarz sıkıntılar yaşanıyor fakat şurada yer alan farklı sürüm unlock araçları ile de bir deneyebilir misiniz?

Mi Unlock Tool
Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler İngilizce bir siteden bu sorun birinde daha varmış bir link birakmis eski unlocker onla denedim ve açıldı güncel sürüm hata veriyor neyse ki açıldı .
Şimdi eu rom kuracak twrp ile eu rom onerirmisininiz mi Max 2 için ?kararli kuruyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler İngilizce bir siteden bu sorun birinde daha varmış bir link birakmis eski unlocker onla denedim ve açıldı güncel sürüm hata veriyor neyse ki açıldı .
Şimdi eu rom kuracak twrp ile eu rom onerirmisininiz mi Max 2 için ?kararli kuruyorum
Geçmiş olsun hocam. Bu sorunuza Max 2 kullanan bir arkadaşın cevap vermesi daha uygun olur zannediyorum fakat takip edebildiğim kadarıyla Escobar1945 hocamın Skorpi üstadımızın katkılarıyla özel olarak hazırladığı Epic Rom Max 2 için yapılmış en iyi rom gibi görünüyor. Konusuna bir göz atmanızı tavsiye edebilirim.

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Geçmiş olsun hocam. Bu sorunuza Max 2 kullanan bir arkadaşın cevap vermesi daha uygun olur zannediyorum fakat takip edebildiğim kadarıyla Escobar1945 hocamın Skorpi üstadımızın katkılarıyla özel olarak hazırladığı Epic Rom Max 2 için yapılmış en iyi rom gibi görünüyor. Konusuna bir göz atmanızı tavsiye edebilirim.
Hocam tekrardan teşekkürler cevapladiginiz için peki eu rom da face lock bulunuyormu.yüz tanıma yani

Üst Alt