Çözüldü bootloader açmadan eu rom geçme

Yavuz 1112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Note 8
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 14.0.2.0 (TKFMIXM)
Telefon Modeli
redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar. Aradığım çoğu özellik eu rom'da mevcut olduğu için bl açmadan eu rom'a geçmek istiyorum fakat youtube'da gördüğüm rom ismi değişerek rom değişme yöntemi harici bir yöntem bulamadım sizin bildiğiniz başka yöntem varmıdır? Telefon yeni ve garanti sıkıntısı yaşamak istemiyorum.

Çözüm
Merhabalar. Aradığım çoğu özellik eu rom'da mevcut olduğu için bl açmadan eu rom'a geçmek istiyorum fakat youtube'da gördüğüm rom ismi değişerek rom değişme yöntemi harici bir yöntem bulamadım sizin bildiğiniz başka yöntem varmıdır? Telefon yeni ve garanti sıkıntısı yaşamak istemiyorum.
İsim değişerek rom yükleme durumu resmi romlar için geçerliydi zaten ve her cihazda işe yaramıyordu, Eu rom yükleyemezsiniz. Bl kilidiniz açık olmalı.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
İsim değişerek rom yükleme durumu resmi romlar için geçerliydi zaten ve her cihazda işe yaramıyordu, Eu rom yükleyemezsiniz. Bl kilidiniz açık olmalı.

Oyla: Çözüm

sivenzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
17
Eu rom yüklemek için kesinlikle bootloader kilidini açmanız lazım yoksa cihaz brick olur isim değiştirerek rom değişmede sadece stock romlar için geçerli zaten yeni cihazlarda isim değişerek rom değişme kapatıldı

Oyla:
Üst Alt