Çözüldü bootloader açılmıyor

ssv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
poco x6 pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.12.0 unlmıxm
Telefon Modeli
poco x6 pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
telefonum türkiye kayıtlı bootloader açmak isteiyoeum ve xiaomi community den bootloader kilidi başvurusu yaptım her yaptığımda başka tarihe yönlendirdi

yetkili hesap diye bi muhebbetler dönüyor işimi görürmü internette 300₺ e 600 ₺ e satan yerler var bilgi verirseniz sevinirim

amacım magisk ile root atmak

Çözüm
niyetimde rootlamak yoktu termux ile haşırneşirim birçok şey için root istemeye başladı osebeble mecbur kaldım birçok yöntem denedim hepsi kapatılmıştı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yarın 18.58 e alarm kurdum bakalım mi community ne diyecek az önce bayabi BL baypass baktım medaitek olduğu için açık varmış ama dediniz gibi yamalanmışlar yada uğraş istiyorlar
Anladım, ozaman anlaşılabilir bi durum bende redmi 10c almıştım ozamanlar rootun r sini bilmezdim aldıktan 1 yıl sonra işim düştü YouTubedan forumlardan bakarak yüz kere brick ederek sonunda başarmıştım. O anki heyecanı ve mutluluğu görmeniz lazım :$ Şu bootloader sorununa gelirsek 18:58 de deneyin tarihi ilerletmezse bide 19:00 da deneyin 19:00 da 2 binlik sınır resetleniyor. Belki de...

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
5
300-600 TL ise bende hemen açtırırım, normalde 100-110 dolar para istiyorlar

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
poco x6 pro 5g Çinlilerin V1 statüsüne aldıkları cihazlardan ve Special dedikleri pahalı hesap ile açılıyor. 300-500 tl gibi bir kilit açma ücreti yok. Dikkat edin dolandırıcı olabilir ya da Yetkili hesap ile rom yükleme işlem fiyatı olabilir. İkisi farklı işlemler..
Birde konu açılmış iken 'Unlock yaptırmak yerine ücretli tool alır açarım' gibi yorum yapan kişiler var. MTK unlock açığı kapanalı uzun zaman oldu ücretli toollar artık mtk işlemcili cihazlara (yeni nesil cihazlar) kilit açamıyor..

Oyla:

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
28
Çok garip, benimkisi yurtdışı hiç bi sorun olmadan açmıştım. Bide root aticaksanız neden tr garantili aldınız? Bootloader kilidinin açık olması garantiyi yok ediyor tabi garanti denilen şeyde boş kağıttan ibaret herşeye kullanıcı hatası diyolarda her neyse.

Oyla:

ssv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
poco x6 pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok garip, benimkisi yurtdışı hiç bi sorun olmadan açmıştım. Bide root aticaksanız neden tr garantili aldınız? Bootloader kilidinin açık olması garantiyi yok ediyor tabi garanti denilen şeyde boş kağıttan ibaret herşeye kullanıcı hatası diyolarda her neyse.
niyetimde rootlamak yoktu termux ile haşırneşirim birçok şey için root istemeye başladı osebeble mecbur kaldım birçok yöntem denedim hepsi kapatılmıştı

poco x6 pro 5g Çinlilerin V1 statüsüne aldıkları cihazlardan ve Special dedikleri pahalı hesap ile açılıyor. 300-500 tl gibi bir kilit açma ücreti yok. Dikkat edin dolandırıcı olabilir ya da Yetkili hesap ile rom yükleme işlem fiyatı olabilir. İkisi farklı işlemler..
Birde konu açılmış iken 'Unlock yaptırmak yerine ücretli tool alır açarım' gibi yorum yapan kişiler var. MTK unlock açığı kapanalı uzun zaman oldu ücretli toollar artık mtk işlemcili cihazlara (yeni nesil cihazlar) kilit açamıyor..
yarın 18.58 e alarm kurdum bakalım mi community ne diyecek az önce bayabi BL baypass baktım medaitek olduğu için açık varmış ama dediniz gibi yamalanmışlar yada uğraş istiyorlar

Oyla:

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
28

Anladım, ozaman anlaşılabilir bi durum bende redmi 10c almıştım ozamanlar rootun r sini bilmezdim aldıktan 1 yıl sonra işim düştü YouTubedan forumlardan bakarak yüz kere brick ederek sonunda başarmıştım. O anki heyecanı ve mutluluğu görmeniz lazım :$ Şu bootloader sorununa gelirsek 18:58 de deneyin tarihi ilerletmezse bide 19:00 da deneyin 19:00 da 2 binlik sınır resetleniyor. Belki de bu limit yüzünden tarihi ileri alıyor olabilir hocam düşük bi ihtimal ama bi deneyin

Oyla: Çözüm

ssv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
poco x6 pro
Konular
3
Anladım, ozaman anlaşılabilir bi durum bende redmi 10c almıştım ozamanlar rootun r sini bilmezdim aldıktan 1 yıl sonra işim düştü YouTubedan forumlardan bakarak yüz kere brick ederek sonunda başarmıştım. O anki heyecanı ve mutluluğu görmeniz lazım :$ Şu bootloader sorununa gelirsek 18:58 de deneyin tarihi ilerletmezse bide 19:00 da deneyin 19:00 da 2 binlik sınır resetleniyor. Belki de bu limit yüzünden tarihi ileri alıyor olabilir hocam düşük bi ihtimal ama bi deneyin
geçen sene j7 vardı boş durcağına mining yapsın dedim bir baktım mining için 64 bit gerekmiş sonra inceledim telefonun işlemci 64 bit ancak 32 bit kullanıyor bilmediğim rastgele bi romu twrp de rastgele tuşlara basarak yüklemeye çalıştım oem kilidi çıktı karşıma oem baypas için bir rom daha attım sonra telefonun 16 gb hafızasının 16 sıda doldu telefon kapandı ve birdaha haber alınamadı...

Oyla:

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
28
geçen sene j7 vardı boş durcağına mining yapsın dedim bir baktım mining için 64 bit gerekmiş sonra inceledim telefonun işlemci 64 bit ancak 32 bit kullanıyor bilmediğim rastgele bi romu twrp de rastgele tuşlara basarak yüklemeye çalıştım oem kilidi çıktı karşıma oem baypas için bir rom daha attım sonra telefonun 16 gb hafızasının 16 sıda doldu telefon kapandı ve birdaha haber alınamadı..
Benimde j7 im vardı bi apk için root istiyordu bende kingroot adlı uygulamadan atmaya çalışıyodum ama olmuyodu kaç kere denedim bilgisayarım vardı ama ben bilmiyodum ki oem nedir root nasıl atılır... Bu arada hocam çözüm olarak işaretlemişsiniz oldu mu OEM kilidi açıldı mı?

Oyla:

ssv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
poco x6 pro
Konular
3
Benimde j7 im vardı bi apk için root istiyordu bende kingroot adlı uygulamadan atmaya çalışıyodum ama olmuyodu kaç kere denedim bilgisayarım vardı ama ben bilmiyodum ki oem nedir root nasıl atılır... Bu arada hocam çözüm olarak işaretlemişsiniz oldu mu OEM kilidi açıldı mı?
yok üstad bugün bekliyorum baypass yöntemleri denedim lakin php bilgisi gerekli okadar hakim değilim php ye osebepten ötürü bekliyorum hergün deniyeceğim bakalım hayırlısı

Oyla:
Üst Alt